Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
89 obserwujących
2381 notek
2181k odsłon
  510   0

Kurski i Cymański budują partię narodową socjalistyczną ?

Cymański otwarcie rzucił radykalne socjalistyczne hasła w programie 7 dzień tygodnia . Domagał się dodatkowego opodatkowania bogatych i rozpoczęcia walki  o likwidację szarej strefy . Nowy etap walki socjalistów  ze społeczeństwem , niszczenia i tak już ledwo zipiących  drobnych i średnich przedsiębiorców . Kalisz natychmiast pochwalił Cymańskiego , dodając ,że bardzo sobie ceni jego lewicowe poglądy i lewicową wrażliwość  oraz zaprosił do  przejścia do SLD .Kalisz, który zwraca się do Cymańskiego po imieniu widać że  się przyjaźnią z pewnością zna poglądy Cymańskiego lepiej niż jego wyborcy i wie co mówi , kiedy podkreślą ich lewicowość.
Natychmiast Cymański otrzymał propozycje przejścia również do lewicy lewackiej , czyli Ruchu Palikota.

Dla postawionej przeze mnie tezy ,że ziobryści budują Solidarną Polskę jak nową socjalistyczna formację istotny jest fakt , że  Kurski uważał PiS za formacje socjaldemokratyczną . Wiąz sietoz innym moim przypuszczeniem ,że Kaczyński postawił na przesunięcie PiS w kierunku liberalizmu gospodarczego. Postawił na  wolnorynkowych wiplerowców . I że oprócz procesu sukcesji i oczyszczania  drogi Kamińskiemu z rywali wykorzystano sytuację i pozbyto się frakcji socjalistów , czy jak chce Kurski  socjaldemokratów .

Stawianie przez Ziobro, Kurskiego i Cymańskiego na socjalizm, na podatki, na walkę z Polakami   utrzymującymi rodziny dzięki posiadanym firmom zaowocuje według mnie , paradoksalnie korzystnie  dla Polski .

Nie dlatego ,żeby idee socjalistyczne, wysokie podatki , przemoc podatkowa , pasożytnictwo urzędnicze  były dla naszego kraju dobre. Socjalizm zrujnuje każdy kraj . Jednak  w  II komunie Polacy o socjalistycznych poglądach ( nota bene co już podkreśliłem szkodliwych poglądach ) mają  jednak do wybory  albo lewicę rosyjska, czyli SLD, albo niemiecka,do tego propagująca fanatyzm  politycznej poprawności, czyli Ruch Palikota .

Pojawienie się nowej socjalistycznej  partii jaka będzie Solidarna Polska , o silnym profilu  narodowym i odwołująca się do etyki chrześcijańskiej  pozwoli zabrać dużą cześć wyborców  obu całkowicie obcym  pod względem  ideologicznym  , a już na pewno pod względem korzeni   ruchom socjalistycznym . Jest to tym bardziej ważne, że dni lewicy rosyjskiej są policzone   i że  sędziwy Miller w krótkich spodenkach ma za zadanie wyprowadzić sztandar.


Jeśli mam rację to media  skończą szopkę z lansowaniem Ziobry , który miał odebrać głosy Kaczyńskiemu . Media ordynarnie pompujące balon lewacki Palikota nie będą już tak ochoczo lansować  Solidarnej Polski , która może ten balon przekłuć

Marek Mojsiewicz          
 

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale