Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
90 obserwujących
2381 notek
2228k odsłon
  55   0

Fallus w reku i nowa narzeczona srodkiem na wybor europosla.

 

Przeklenstwo wyborow pośrednich. To nie tylko jak powiedział Jan Olszewski slaby ,latwy do manipulowania Sejm , ale również tabloidowe formy aktywności „politycznej „ To rownież decyzje wyborcow, którzy widzac ze gangi polityczne dzieki przestarzalej , fasadoemokratycznej proporcjonalnej procedurze wyborczej  faktycznie mianuja poslow  robia sobie kabaret z naszej klasy politycznej.
Czy gdyby kandydat w wyborach jednomandatowych zaczal gonic po swoim okregu wyborczym ze sztucznym , przynajmniej na razie fallusem w reku  to czy mialby szanse na wybor na posla. Czy gdyby kandydat w okregu jednomandatowych zaczal swoja kampanie wyborcza z mloda kobieta , która nazywa narzeczona , pomimo braku rozwodu , to czy mialby szanse na wybor ?
Do tego dochodza koziolki malp w cyrku mediow, jak okreslil aktywnosc   politykow Klopotek. Wlasnie  to nie swietne  przygotowanie merytoryczne , sukcesy w realizowaniu programu, zdolnosci analityczne, umiejętność przewodzenia, ale robienie min i kabaretowe plaskie  krotochwile w roznego rodzaju kawach, śniadaniach, czy „ rozmowach’ kreuja polityka. W Polsce. Bo juz w USA tacy politycy, na takim poziomie  sa zupelna rzadkością.
Teoria gier zaklada ze stworzenie okreslonych regul  gry tworzy rowniez metody osiagniecia w tej grze zwycięstwa.
I stad na skutek zbliżających się wyborow do Parlamentiu Europejskiego wybory proporcjonalne wymuszaja metody wlasciwe dla tego rodzaju wyborow. Tusk z Doda, Rokita u Wojewódzkiego z Wlodarczyk . Za to na pewno nie zobaczymy merytorycznego spotkania Rokity z Tuskiem, Bo każdy woli cyrk Malp Klopotka / to cos takiego jak kon  Przewalskiego / niż debate politykow. Nie ma co się dziwic , przeciez wyciety z zycia publicznego poniekad dzieki wyborom proporcjonalnym Rokita moglby być naprawde kims tylko , gdyby mogl startowac w okregu jednomadatowym.   
Jestem przekonany ze w czasie wyborow do Parlametu Europejskiego zobaczymy w rolach głównych celebrities Palikota i Marcinkiewicza
Wyborca dobrze wie ze nie wazne jak swietnym intelektualni politykiem jest Rokita to i tak o jego losie zdecyduje jakis gang polityczny. Wiec po co tracic czas na wywazanie racji, czy analize intelektulana. Lepiej zabawic sie kosztem Rokity umizgujacego sie  do malo „zintelektualizowanej „ Wlodarczyk  
Poracie dla Marcinkiewicza wcale nie spadlo , Palikot/ którego pogladow nie podzielam , ale lubie jego happeningi/ jest jednym z najbardziej popularnych politykow. Klopotek, Niesiolowski / który ma blade pojecie o wszystkim z wyjątkiem PiS Słuchając jego ma się wrazenie ze jedyna rzecza , która się zajmuje, która  go bez reszty pochlania to Prawo i Sprawiedliwosc z silnym akcentem na Kaczynskich.
Tusk zas wymyslil polityke milosci , a do tego często wystepuje w kabarecie pod nazwa „boisko szkolne Orlik”
W zasadzie ambitna zona chcaca uczynic swego kochanego meza eurposlem sama powinna wybrac czy wynajc na jakis czas jakas bezpruderyjna mloda dame . Jak widzimy po sondazach sukces murowany.  Tylko jak pozniej tej damy się pozbyc ?
Gdybym był zwolennikiem cyrku w polityce to sam bym popieral okręgi wielomandatowe.
Ale czy warto zmienic kabarecik telewizji  na powazne debaty. No nie wiem.   

 

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale