Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
89 obserwujących
2381 notek
2217k odsłon
  344   0

" Ani dziwki, ani sluzace" Europa konczy z chora tolerancja

 

Ni putes, ni soumises” „ani dziwki ani słuzace”  to nazwa stowarzyszenie broniącego praw kobiet muzułmańskich. Ostatnio sad Niemczech skazal na kare dożywocia  24letniego Ahmad-Sobair O za zasztyletowanie swojej 16 letniej siostry. Zasztyletowal  ja za to ze ubierala się zbyt swobodnie.
To samo zrobil sad we Francji , który za podpalenie kobiety skazal Pakistanczyka  Mushtaq Amer na 20 lat wiezienia.
Nie zabicie corki i siostry było jednak szokiem dla rodziny i zabojcy ale wysokosc wyroku. Morderca, który zadal prawie dziecku trzydzieści kilka ciosow nozem byl zaskoczony ze dostal …. dozywocie.
O ile w USA już dawno sobie poradzono zarowno z honorowymi zabojstwami jaki kastracja rytualna dziewczat stosujac…. Prawo. W USA po prostu prawo jest jednakowe dla wszystkich obywateli niezalenie od koloryu skory, czy wyznania. Kary dożywocia za „honorowe” zabójstwo. Tutaj nalezy zapytac się jakim honorem może dysponowac mezczyzna, który niepotrafi sam niczego się nauczyc, bo jest to zbyt trudne. Mieczaki, nieroby i inne takie niedorozwoje   to wlasnie  „czlowieki honoru” .
W USA takich „czlowiekow honoru  „ wsadzano systematycznie dowiezien na dozywocie, a za okaleczenie na dlugie wyroki .Bardzo szybko okazalo sie ze o ile zycie  dziecka niejest zbyt wartosciowe to  gdy przestepca pozostawal bezkarny , naraz stalo się wartościowe , gdy szlosei na lata dowiezienia. Honor czlowiekow konczyl sie na wizji baramy wiezienia.
Odwrotnie niż w zrelatywizowanej Europie, w ktorej w stosunku do jednych  ludzi stosuje Si jedno prawo a stosunku do innych drugie.
Najlepszym przykładem był skandal w SzkocjiKiedy okazalo się z osoby z pomocy społecznej wiedziały o wykorzystywaniu seksualnym kolejnych podopiecznych pary homoselsualistow . Kiedy zapytano ich po wykryciu  przestepstwa osoby odpowiedzialne odpoweidzialy ze niepoinformaowaly o krzywdzie dzieci, ponieważ para ta była …. Homoseksualna.
To samodzieje sie  w calej Europie hdy chodzi o wynaturzenia wsrod  muzułmanow. Przypadki zabojst, oklaeczen traktowano ulgowo.  A poniewieranie kobiet poprez wielożeństwo zalegalizowano faktycznie we Francji przyznając zasilki dla licznej rodziny. Zreszta w Holandi usankcjonowano wielozwiazki , czyli zwiazki kilu mezczyzn i kilku kobiet.
Wyrok sadu niemieckiego i francuskiego moze byc precedensowy dla calej Europy. Może skonczyc z bestialstwem wobec kobiet i dzieci , pomoc w rozwoju europejskiego islamu .
Nowy przewodniczący Francuskiej Rady Muzulmanskiego Wyznania powiedział ze burka ni ejst ani wymagana przez islam ani nawet zalecana. Co dobrze rokuje dla przyszlej muzulmanskiej Euroarabi.
   
Link do informacji o stowarzyszeniu.
 
  

 

Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale