murgrabia czorsztyński murgrabia czorsztyński
78
BLOG

Woda ma to do siebie, że spływa; trzeba się było ubezpieczyć.

murgrabia czorsztyński murgrabia czorsztyński Polityka Obserwuj notkę 8
"Za ubrania pozostawione w szatni dupiarz nie odpowiada"

W Warszawie zmarł 38-letni mężczyzna, który szedł chodnikiem, wywrócił się i upadł. Pojawiają się glosy krytyki wobec Urzędu Miasta za brak odpowiedniego zabezpieczenia śliskich chodników. - Z moich informacji jasno wynika, że za ten fragment chodnika nie odpowiada miasto, a prywatny podmiot - zapewnił we wtorek (...)

Do ostrzeżeń przed sytuacją pogodową włączył się również (...), który na swoim Twitterze zamieścił ostrzegawczy wpis.(...)

Od rana apelujemy, aby zachować czujność. (...) Mówimy to wszystkim i staramy się egzekwować, by prywatne podmioty wywiązały się ze swoich zobowiązań. Tam gdzie odpowiadamy bezpośrednio za chodniki, staramy się je odśnieżać

https://wydarzenia.interia.pl/mazowieckie/news-tragedia-na-sliskim-chodniku-trzaskowski-zabral-glos-ws-smie,nId,6484701Nie tylko śliskie jezdnie i chodniki stanowią dziś poważne zagrożenie. Niebezpieczne, a nawet śmiertelnie groźne, mogą być też sople i zwały śniegu spadające z dachów. - W takich przypadkach można domagać się odszkodowania na podstawie art. 415 kodeksu cywilnego - mówi w rozmowie z Interią mec. Jakub Urban. Tylko od kogo to odszkodowanie? I - z drugiej strony - co w sytuacji, gdy to my nie zadbaliśmy o bezpieczeństwo na chodniku przed własną posesją? Wyjaśniamy.

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-prawnik-potwierdza-za-upadek-na-oblodzonym-chodniku-mozna-do,nId,6484695


# Jeśli będziesz w Platformie, będę cię k...a bronił jak niepodległości


Morał: kto owym pociągiem jedzie, niech sobie zmówi paciórek.
PS.


Dupiarz to nie człowiek. To ideologia

https://wyborcza.pl/7,75968,28557926,dupiarz-to-nie-czlowiek-to-ideologia.html


#  .

Uwaga: każda opublikowana na tym forum notka jest wyłącznie produktem kolekcjonerskim. Nie służy do czytania, ani też do zamieszczania w niej informacji bądź opinii.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka