54 obserwujących
193 notki
1251k odsłon
502 odsłony

Panie Bosak.

Wykop Skomentuj50


Nie profesjonalne kamery się liczą, nie świetne i efektowne oświetlenie twarzyczki, i efekty specjalne oszukujące oczy , nie wydrukowane extra tło za plecami, ale to co się ma w głowie. I z jakim wyprzedzeniem widzi się potrzeby społeczeństwa do którego się pan sadzisz chcąc być naszym reprezentantem.
Nie widzę pana na tym stołku bo poza pyskówkami i przekomarzaniami obrzucającymi co  mniszych pomyj nie wiele pan wie o potrzebie życia codziennego skromnych ludzi naszego państwa. Równie mało o przekrętach banków i banku centralnego jako przeciwieństwo alternatywne potrzeb społecznych.

Nic pan nie wie o ilości wydrukowanych nowych banknotów ani o sile ich nabywczej.

Nie skalda pan deklaracji tylko obietnice, a to dużo za mało aby pana zauważyć na tej arenie.
Nic konkretnego poza okładaniem się buńczucznym bełkotem nie lepszym od pana konkurentów. Wieczne stękanie i jęczenie ze panu tu nie gra tam nie pasi, za mało i za skromnie, i nie na pana kieszeń, i nie chcą pana wołać do poważniejszych dysputantów świadczy ze nie potrafisz waść przedrzeć się do społeczeństwa z własna inicjatywą aby pana  ONO usłyszało.  Ba, nawet  zrozumiało co pan sadzisz za propozycji i czy aby one nie są na poziomie dyrdymałów, i bajek ściętych głów. Zapewne chciałbyś pan przemawiać niczym Ducze, ale jak będziesz pan atrakcyjny to Tv panu nie potrzebne, światła i oświetlenie profesjonalne,  a wszyscy inni sami pana znajdą i będą ku panu ciągnąć pochodami. Pana konkurent z obozu na te krzesło bije pana na głowę, ale jest zbyt mętliwy i wiecznie smęci, chociaż ma racje, a takie racje przedstawia się krótki i konkretnie a celnie.
Na dziś niczym waść nie zagrozisz obecnemu prezydentowi,


Ten prezydent nie powinien być prezydentem od samego poczatku, ale co tragiczne to niepodważalny fakt ze nie ma dziś i na ten nędzny czas od niego lepszego…

Wykop Skomentuj50
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale