54 obserwujących
193 notki
1252k odsłony
249 odsłon

Ściekowa kampania.

Wykop Skomentuj9


Panią ......Kidawę............ jak bezużyteczną szmatę wycisnęli i wyrzucili pod płotem, całe to towarzycho odwróciwszy się od niej plecami pozostawiając samą i bezradną  na placu boju.

Przykro było na to patrzeć. Obrzydzenie mnie brało jak słyszałem obłudne pokrętne i nie prawdziwe wypowiedzi pana Budki, do ostatniej chwili cedzącego słowa.... ze to jedyna w partii najlepsza kandydatka na stanowisko Prezydenta Polski,,,,,,
Nie cierpię Platformersów bo to partia kłmców. Z wielu rzeczy które obiecali narodowi Polskiemu się wycofali, obarczając winą rząd,   Ale tej kobiecie wielki szacunek ze dotarła do końca, i wyszła z twarzą z oczywistego dna..
Nie ona sama - jest winna porażki , ale cały ten platformerski cwaniacki zespół.

Oni zawalili całą winę na Kidawę i  obłudnie sie odwócili. Teraz wybrali kandydata co zmarniał pieniądze narodu na imprezki warszawskie w twórczości której nie da się  do niczego przypisać. Ot za tym kandydatem, którego aż wstyd nazwisko wymieniać, ciągnie się zewsząd kłamstwo  i smród ścieków.
To człowieczyna o podwójnym rozdwojonym języku, nie warty w ogóle zainteresowania.

I tak owoż ta kampanie będzie ”KAMPANIĄ ŚCIEKOWĄ.”

W magistracie tyłki na posadach się zatrzęsły bo może tam wejść komisarz i nim cokolwiek wybiorą to głowy  polecą. Boją się więc nie ze cokolwiek naród i społeczeństwo Warszawy straci, tylko o własne koryta dobrze im prosperujące za frajer, na koszt naiwniaków odejdą w niebyt.

TA OSZUKAŃCZA PARTIA TWIERDZIŁA ZE KORONA WIRUS ZABIJA, i wybory się nie mogą odbyć, ze koperty są śmiertelne i wiele innych fałszywych i zakłamanych argumentów tylko po to aby wybory się nie odbyły i mogli kopnąć w 4 litery złą i nie nieprzynoszącą profitu na koryta dla swoich, kandydatkę, której sami jak mówiłem zaprogramowali porażkę.

Teraz gdy SCIEKOWY KANDYDAT, za którym się ciągnie smród nieudacznictwa,  wszedł na scenę już korona wirus jest niegroźny, koperty nie zabijają, urny nie przeszkadzają,....komisje  są nie zagrożone niczym,,,,,,,
Ale ta partia PO, zapłaci za swe knowania, nie za dobro kreowane dla społeczeństwa o które chce niby walczyć,  ale za własne stołki. I ichni wyborcy co mieli jakie takie jeszcze zrozumienie, pojęli ze te kłamstwa ich mecenasów, ściągają na złą do szamba drogę. Więc odstępują od nich. I zobaczymy co zostanie.
To będzie ich drogo kosztować w wyborach.........
Po platformówkach jedynie zostanie wiszące na ścianie ubranie......

Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale