54 obserwujących
199 notek
1257k odsłon
461 odsłon

Horror, który idzie, i już nadchodzi.

Wykop Skomentuj4

Horror, który idzie, i nadchodzi.

Czy jako Prezydent Naszego Polskiego kraju, wiedział pan o planowanej pandemii, jaka ma ogarnąć świat? Czy Pana służby to kompletne niedojdy szpanujące przed publiką na znawców a partacze w realizacji?
Czy nalot 20 opasłych nie mieszczących się w klatkach schodowych z karabinami przy oku, w napadzie na człowieka obnosicie jako sukces?
Czy pana podpowiadacze to zakompleksione i zauroczone kasą miernoty, nie potrafiące ostrzec i ustrzec Paja jako Prezydenta Polski przed niedobrymi konsekwencjami dla Suwerena?
Ostatnia wtopa z telefonem, to nie hańba to łza w oku, i wszyscy powinni być wywaleni na zbity pysk.

Jak zapisałem rodzi się nowa kasta nadzwyczajnych ludzi i zarazem siła polityczno - naukowa NWO. W zasadzie rodziła się od lat ale teraz  realizuje swe założenia III wojny światowej. Wojny której zadaniem i celem jest likwidacja 80% społeczeństwa świata. To mocne stwierdzenia ale trzeba być ślepcem aby tego nie widzieć.  Spełniają się niemal na pniu moje wizje sprzed lat jakie anonsowałem. Tylko rozumnie przygotowani przetrwają. Nigdy nie widziałem po której stronie pan stanie barykady, czy po tej stronie żydostwa z Ameryki, czy pokątnie do Carskiego niedźwiedzia, czy podpisze pan traktat bratobójczy z półksiężycem. Bo ten czas, los przeznaczył decyzje dla pana.

Przepowiednie Alojza Irlamajer'a spełniły się w 85%, zabrakło tylko finału, który z niewiadomych przyczyn został przesunięty w inny czas. Nieliczni rozumieją zasadę tego przesunięcia. A cokolwiek zaśpiewają panu pańscy klakierzy podpowiadacze, powinien pan to przeczytać ze zrozumieniem. To droga ku zagładzie chociaż można ją łukiem ominąć.

Cena jaka przyjdzie nam zapłacić za nowy porządek świata tej planety, NWO  nie będzie  wysoka, nie trudna, ale straszna, zapłacą ją najskromniejsi, bogobojni i bogu ducha winni ludzie, którzy zostaną niewolnikami i biologiczną siłą roboczą swych panów, których umysły zostaną depopularyzowane chemią. Aby stalli się posłuszni i ulegli wszelakiej sugestii możnowładców.

Teraz wojny przez jakiś czas, będą powietrzno wodne, i chemiczno – biologiczne. Pierwsza cześć zagłady przyjdzie do nas drogą powietrzno - wodną, powietrzem którym oddychamy i wodociągami, których używamy..

Zaczątek zasiewu już  jest realizowany wprowadzeniem 5G u dostawcy telefonii w Polsce, którą to ustawę podpisał rząd PIS-u i Pan, jak powiadają, Owe 5G niszczy i znacznie osłabia immunologie w organizmie człowieka będącego napromieniowanym tymi częstościami, uwidaczniając i odsłaniając wszelakie drogi i procesy do infekcji organizmu, Pan nie reaguje, przez co skazuje nas na przyszłe cierpienie i w konsekwencji śmierć. Nie dziś – a jutro........

Sam proces modelowania świata idylli, zostanie wstrzymany gdy dowolna z sił osiągnie merytoryczną przewagę, nad  społeczeństwem, zniewolonym poprzez technikę i chemie. Wówczas zapanuje totalny komunizm lub faszyzm i wrócą krematoria....a eutanazja jako jedynie słuszna droga do posłuszeństwa.
To wyochydzona karykatura sprawiedliwości i wolności. Ludzie po czasie ogłupienia, którzy nastaną z młodych, pojmą swą krzywdę i w podziemnych bunkrach panów nad rasami wybuchną ładunki jądrowe. Grzyby nuklearne będą ostatnim guzikiem, fałszywego idyllicznego zniewolenia.

Nowy porządek światowej elity NWO dążąc do panowania nad masami zniewolonych niewolników, wprowadzi bezprecedensowy totalitaryzm,  a świat robi już pierwsze kroku ku temu poprzez, kontrole świadomości, liczby urodzeń, nowe niespotykane uprawnienia dla policji i wojska, czy tajnych służb, czyli przymusu bezpośredniego. Fałszywa demokracja i wyuzdanie moralne oraz zanik wiary, to niesie nowe NWO i jest przez nich promowane. Dziś promotorem inicjacji jest LGBT.
Nowy porządek idyllicznej wolności to w rzeczywistości wyścig o władzę totalnych obijboków, którzy nigdy nie zamierzali pracować czy obrobić cokolwiek dobrego dla suwerena. A ten już ogłupiały po części w amoku swej głupoty suweren to naiwnie i bezrozumnie to popiera. Sądząc w swej pustej naiwnie ze ma w czymkolwiek dziś głos. Tu też już  to czynią demontując rodzinę i pojęcie małżeństwa.
Parę faktów dla populistycznych ciemnogrodzian.

Na konferencji WEF w Davos – 21-24 stycznia 2020, została podjęta decyzja o globalnym zamknięciu państw i ich granic.
A 30 stycznia 2020 WHO – ogłosiło Covid-19 „”stanem zagrożenia zdrowia publicznego o zasięgu międzynarodowym”.
W tym czasie było znanych i zarejestrowanych na świecie poza Chinami tylko jak podają oficjele 150 przypadków Covid-19.
Nie było żadnej sensownie uzasadnionej przyczyny ani potrzeby ogłaszać światowego zagrożenia. A 30 marca 2020, dyrektor generalny WHO ogłasza światową pandemie.

Po co to było?
Ano dano zielone światło przedstawicielom władzy państwowej krajów nie tylko członkowskich ONZ-tu  do wprowadzania ZAMORDYZMU......

Nie sądźcie ze Covid-19 to przypadek, który wymknął się z laboratoriów, jakie wam wciskano pod czachę kretynizmy.
Jego źródło to niesławny raport Rockefellera z 2010 roku, gdzie opisał pierwszą fazę niewyobrażalnego planu, zwanego scenariuszem o tytule - „” Przedsięwzięcie Zamknięcia”” ( Dip Step). A praktycznie prawie ostatnim krokiem przygotowanej pandemii był EVENT 201, w Nowym Jorku. odbyty 18 października 2019 roku.......a w grudniu 2020 w europie w tym w Polsce ludzie zapadali na nagle niby bez przyczyny poważne kilkudniowe zachorowania koszmarnej grypy.....silne organizmy chorowały od piątku rana do poniedziałku po południu.
Pamiętajcie ze jednym z celów owego spotkania było omówienie pandemii i symulacji wirusa, którego ochrzczono jako SARS-2-nCoV – później przemianowano go ( tę symulacje ) na 2019-nCoV.
Model komputerowy przewidywał unicestwienie 65 000 000 ludzi w 18 miesięcy od rozpoczęcia pandemii. Spadek finansowy giełdy o ponad 30%. skutkujący bankructwami i drastycznym spadkiem ilości miejsc pracy, a bezrobocie to przedpokój głodu..........

Pamiętajcie ze docelowym planem „” Przedsięwzięcie Zamknięcia”” Rokfellera było zrealizowanie tego planu do końca 2030 roku.......ja zaś pisałem w swych wizjach, prezentowanych skromnie od 2001-i 2003 roku, ze wojna światowa będzie krótka i się zrealizuje na przełomie 2029-2030 roku. A rok 2024 będzie przełomem złamania wszelakich zasad......
te rozważane plany miały być realizowane wedle agendy ID 2020,  dokument tej agendy jest dziełem Billa Getesa.

Jak się nie wielu orientuje jest to nieznany program wielu rządom, członkom ONZ, których chciano wykorzystać jako nadzorców i ciemiężycieli  narodów.
Nie kojarzycie tego ale Rockefellerowie wyprzedawali swe aktywa i pasywa od 2018 i 2019 roku.

Pytanie skąd wiedzieli ze nastanie światowa pandemia Covid-19 i gospodarki państw się załamią?
Bo sami to stworzyli ale partacki plan uśmiercenia milionów ludzi na początek słabo wypalił, dlatego teraz była przewidywana powtórka z rozrywki. A wy ciemna młoda materio z powtórki z rozrywki kogo będziecie chować, lub kto was pochowa?

Cz3. jak Wam się spodoba .

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale