54 obserwujących
202 notki
1264k odsłony
349 odsłon

Idzie, Idzie i ......... dojdzie

Wykop Skomentuj12


Premier Morawiecki powiedział:

„”Rzeczywistość sprzed pandemii już nie wróci. Rzeczywistość po pandemii będzie inną rzeczywistością””,

zdumiewające słowa. Ten pan wie co będzie po pandemii? Ten pan wie ze będą na nas urządzać łapanki jak za Niemca? Ze będą na Polakach dokonywać doświadczeń?

Będą nas szczepić na wirusa czy grypę tak jak MENGELE?

Ale to miało być w drugiej odsłonie która się do nas zbliża………….
To nowa rzeczywistość premiera? Czy real który go nie uwiera?

Pan Szumowski jak i cała reszta nie zna tego wirusa – ale wszyscy doskonale wiedza na co ton wirus stać? Co potrafi zrobić.

Pan Szumowski wyjawiał prawdę o bezwartościowej sytuacji z maseczkami potrzebnych chirurgom a w trzy dni zmienił radykalnie zdanie ---- na czyje polecenie?

Już teraz nie macie praw. Pracodawca wyśle wam maila ze jesteście zwolnieni i to obowiązuje. Ci co wpuścili wirusa do europy dobrze wiedzieli co robią i mieli czas aby się do tego przygotować. A wirus zaczął szczególnie atakować górników w kopalniach. Nie elektromonterów 5G nie stoczniowców czy hutników ale —– górników. – Niezłe nieprawdaż.

Bredzili o nierentowności kopalń, chcieli je zamykać, likwidować, to teraz macie —- wirus tam panuje, wylęgarnia chorób to zamkniemy i zlikwidujemy kopalnie. Wyciszymy kopalnie wyciszymy pandemie. A kto podesłał tam wirusa? Widział ze należy tam iść i że będzie tam szalenie potrzebny by zamykać kopalnie?

Kufa – gdzie lipa nastała bo nie wyszło…….i……kopalnie dalej są udręką…świat zasmradzają swymi wyrobami…..

ale australijska spółka bierze najlepszy węgiel z naszej ziemi, i kto na to dał zgodę,

Państwo działa – urzędy sądy biura na telefon. – bo daliśmy się zastraszyć. Daliśmy się zamknąć w obozach domowych. Teraz wraca powtórka z rozrywki.

Jak się zachowuje rząd? An co się gotuje w Naszym imieniu i niby dla nas?

Może niedługo waść minister zadecyduje ze mamy nosić kolczyk w nosie……bo ułatwi nadziewani na postronek.

Nasz wróg jest wewnątrz i wewnątrz Nasz kraj zaatakuje od środka. Popatrzcie jaki ryk się podniósł gdy zatrzymano złotego chłopczyka Tuska, Borys Budka jak się dowiedział ze go capnęli po tym jak zwiał z Ukrainy i ze by na podsłuchu to mało w gacie nie narobił ze strachu. A jak się dowie ze złoty chłopczyk przystanie na świadka koronnego, to chyba zejdzie z tego świata ze strachu.

Czy Budka został nagrany czy kombinował jakiś szwindel?

I w kolejnej odsłonie odwracającej uwagę od złotego chłopczyka,
rusza do ataku LGBT, aby przenieść zainteresowanie społecznie i medialne na wybryki chuliganów i pominąć w pościgu Budkę.

Otwieramy drzwi a tam PIS w swym haniebnym postanowieniu uwala kandydaturę księdza Tadeusza Isakowicza – Zalewskiego, na członka państwowej komisji ds. wyjaśnień przypadków pedofilii. Jedynego który w Polsce faktycznie ścigał pedofilie…..

Ten haniebny czyn nie przykryje żadne 800 czy 1500 +.

Ale zrobili to po wyborze Prezydenta, gdyby to było wcześniej o tydzień prezydent poszedł by w buty na spacer, Jednak to się PIS-owi odbije już niedługo i bardzo będą żałować tego niegodnego postępku, czynu a szczególnie pan, panie Kaczyński, szczególnie pan.

Za ten ohydny gest złamania katolickiego kręgosłupa oddacie władze za trzy lata a jak wirus się rozpleni to w połowie kadencji już was nie będzie,

NA dziś ucichły przekręty maseczek, respiratorów i wchodzi szczepionka na pierwszy plan. Korna wirus nie wybił starców, to trzeba go wspomóc? Wspomagają po nocach rozpylając świństwo na niebie. Aby w dzień nie było je widać i rządząca cześć na to się godzi aby zatruwać nasze Polskie społeczeństwo.

Na widnokręgu pojawia się imć pan Hołownia promotor sam siebie, z apelem 2050, ale to marionetka i szybko z niego powietrze ujdzie………szkoda na niego czasu. To samo z nową zakamuflowaną partią PO, naciąganą przez Trzaskowskiego, aby można się było bez wysiłku przesiąść jak nabierze populistycznego rozpędu. Naiwniaki zrobią miejsce dla cwaniaków……sądząc naiwnie ze sami coś ugrają dla siebie.

A nam rozwijają drugie rozdanie psychozy strachu przed drugą odsłoną Koronawirusa II.

Wojna dużo kosztuje sprzętu i czasu. Koronawirus załatwia to szybko cicho, skutecznie i bez zbędnych strat w materiale technicznym. I przy tym jest o niebo tańszy.

Musicie wiedzieć ze siły zła pleniące się w zarzewiu UNI, chcą przekształcić całą Europę w jeden wieki kołchoz nadzorowany prze wybitną kastę nad ludzi.

Trump dobrze pojął te lekcje mówiąc ze przyszłość nie należy do globalistów, ale do patriotów, dobrze wiedział ze oznacza to głęboki rozlew krwi…na świecie.

To Bank Światowy organizuje jeden wieki kołchoz na polecenie góry. Wraca wiec Klub Bilderberg i nieetyczne żeby nie powiedzieć zbrodnicze działanie i bezkarne Billa Gatesa. Ale co Was to obchodzi , to nie tyczy Was, fakt nie tyczy ale tylko dziś……jutro jak Was tyknie, to wielu z wielu z Was fiknie……a w wówczas kto wam pomoże? Może Boże?

Zawyjecie szukając winnych w PIS-ie, podburzani przez wewnętrzne nie oczyszczone zło w naszym kraju nad Wisła, jak wybuchnie druga pandemia. Ale to w połowie wina Pis-u i w drugiej połowie czysta Wasza osobista wina, tych naiwniaków którzy tylko chcą mieć spokój.

Ja będę się przyglądał kto da Wam wsparcie czy pomoc….

Powiadacie szczepionka………szczepionka na żywej kulturze bakterii korona wirusa. Jasne oczywiste i zobaczymy ile Was z Was zmiecie…..

Ale żeby Was zmusić do sczepień i wstępnej depopulacji zadłużają Was nawet sztucznie i tylko na papierze, w tak zwany dług Publiczny.

Europejski Bank Centralny wydał zgodę na dodruk niemal swobodny pieniędzy. To pozorna zasłona bo żaden banknot nie uczyni nawet końcówki do sznurówki. W ten sposób chcą zaspokoić potrzebę posiadania gotówki, przez społeczeństwo, i na jakiś krótki czas zadławić popędy wywrotowców, pustą gotówką, która nie jest nic warta bo nie odpowiada wartości zatowarowania.

Recesja idzie Bida i Głód………a przed nimi kroczy upadek czyli szczepionka……

Koronawirus ma dwie istotne przesłanki, zmusza do uległości społeczeństwo, a do tego potrzebne są obce nacje pod ronią i bezwzględne w swych czynach, co już było namiastka w polskiej policji bojówki amerykańskie, i pozwala na kontrole rozwiązań, poszczególnianych państw a do tego potrzebny jest argument czyli STRACH.

Tutaj zabezpieczają się prze numerem z 2008 kiedy to Polska odmówiła zakupu lipnych bezwartościowych szczepionek A/H1N1. A jak podają szczepionka to powodowała potworne skutki uboczne w tym narkolepsje.

Jeśli więc jesienią uda się wpędzić społeczeństwa w spirale strachu, i ubezwłasnowolnienia domowego, pod groźba ogromnych kar pieniężnych lub broni, to uda się uzyskać panowanie nad społeczeństwem i jego spolegliwością. Wówczas umęczeni ludzie zgodzą się na wszystko, Wówczas zniknie Kaczyński i PIS i obejmie władzę LGBT. I rozpocznie się horror zakończony rzezią głupich a niewinnych.

Spójcie na dziwny przypadek Wielkiej Brytami czy Szwecji, które nie wprowadziły na swym terenie obostrzeń dla ludności tylko zalecenia. Oba te państwa były zażarcie atakowane mimo ze w nich nie było tak wysokiej śmiertelności jak w państwach które te obostrzenia wprowadziły.

I zdumiewający fakt potwierdzić może to Internet.

Jeśli znalazł się jakiś polityk który kwestionował zasadność obostrzeń, „”GB”” w kilka tygodni łapał Korona wirusa, co tyczyło też wypowiedzi i zachowań Vipów, gwiazd filmu czy sportu……

Pamiętajcie jedno ważne

wirus grypy toruje drogę dla infekcji korona wirusowej, kto uwali przeziębienie i pierwsze objawy grypy drastycznie, lub grypopochodne infekcje nie załapie korona wirusa,

Nie jest to w 100 % pewne ale wśród moich wielu znajomych tak przestrzeżonych, żaden nie złapał korona wirusa, drastycznie niszcząc pierwsze objawy grypy klasycznej czy żołądkowej. Mimo ze maja do czynienia z setkami ludzi codziennie i to codziennie innych.

Nie idźcie ślepo jak Barany na rzeź, patrzcie i myślcie co czynicie bo po to dano wam rozum, wolną swą wole już żeście zaprzedali zaprzańcom więc pozostało Wam tylko patrzeć ale jeśli to będzie patrzenie rozumne – Wygracie…..i ze sobą i z Nimi…….

Wykop Skomentuj12
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale