54 obserwujących
202 notki
1263k odsłony
290 odsłon

Jednym Okiem.

Wykop Skomentuj11

Ani ONZ ani UNIA Europejska nie są żadnym światowym rządem, to twory oparte na całkowicie  wymyślonej FIKCJI.

ONZ ma 190 członków ale tylko 5 ma prawo veta w Radzie. Reszta to pionki robiące za tło,  Tak że jedna i druga organizacja to lipa, pusty twór polityczny roszczący sobie prawa do hegemoni nad narodami i decydowania o ich losie.

Traktują nas więc jak kury w kurniku, czasem widząc w tych społeczeństwach chlewnie. Te fikcyjne organizacje niczego nie tworzą a żerują na dorobku poszczególnych akcjonariuszy, którzy utrzymują ten cudaczny byt.

Tak naprawdę te fikcyjne twory dążą do tego aby przejąc władze na sądownictwem wojskiem i policją, przekształcając te twory w postacie bezwzględnego nacisku bezpośredniego w szpicli lub oprawców narodów. Dziś widzimy ten sadyzm z satysfakcją w postaci nakładanych mandatów na nie zamożne społeczeństwo. Zapominają ze z tego szamba sami się wypromowali deklarując swym panom bezlitosne wykonywanie ich poleceń.

Sprzedali się, mając za nic tych którzy ich żywią. A co z tymi co w mundurach otworzyli oczy?

ONZ rości sobie prawa do rozstrzygania sporów i konfliktów, Unia zaś chce posiąść prawo stanowienia nad Narodami.

Ten czas to era nacisku i elektronicznego zacieśniania kontroli nad społeczeństwem aż do absurdów. Generując elity, które za nic miały by dotychczasowe wiekowe i Narodowe wartości. Wkrótce nastanie czas nieprzerwanej inwigilacji nad każdym obywatelem, aby stworzyć akta osobowe każdego, zawierające najbardziej tajne i osobiste zapatrywania i zachowania, aby wyłuskiwać wśród nich najbardziej bezwzględnych oprawców reszty narodu. Zdrajcy, kapusie, donosiciele czy sygnaliści będą rujnować kraj i tworzyć fobie strachu..

USA Rosja czy Chiny, to mocarstwa chcące dominować na tej planecie mając innych za nic, dlatego każde z nich tworzy sobie przyczółki przed swymi konkurentami. Reszta tego towarzycha mniejszy bardziej szemranego się nie liczy. Najwyżej jako nadzorcy mogą dołączyć do guru. Wzorują się na Bogach, którzy podzielili planetę na 12 sektorów wpływów i władzy.

Jóż nawet się nie kryją po kątach.

Co tam wisi za paskudztwo z kopytami – racicami? I stylizowanymi skrzydłami…Nie ukrzyżowane – Zamiast krzyża z ukrzyżowanym Jezusem? Centralnie nad tabernakulum?

To Wasz Bóg, czarny Bóg z Piekła?

https://www.kul.pl/foto/2/6748_99821.jpg
https://www.kul.pl/foto/2/6748_99820.jpg
https://www.kul.pl/foto/2/6748_99845.jpg
https://www.kul.pl/foto/2/6748_99821.jpg

Katolicki Uniwersytet Lubelski ( KUL) – Jana Pawła II.

Czyj to kult? Na moje skromne oko czyżby tak wyglądał z kopytami Jezus? Moja wiedza podpowiada mi ze tak wyglądał FAUN. Nie człowiek.
A Faun to wedle was kim był w naszych bajaniach?

Może musi wami wstrząsnąć fakt jaka drogą i dokąd ciągną Was na zatracenie wasze guru……

Do światowego przywódca dołącza kler, nie kryjący się już ze swym zakamuflowanym przez dziesięciolecia posłaniem.

Teraz światowe siły jeszcze bardziej się zróżnicowały pod egidą wyznawców Izraela, któremu jedynie zagrażał tak naprawdę IRAN, a którego od lat starali się zniszczyć przez Ligę Narodów ONZ, a Teraz UNIA patrzy na to przychylnym okiem. USA miały być tą siekierą co skróci o głowę IRAN, ale za czasu, za pięć dwunasta po rozum do głowy przyszedł Trump,

Jeszce nie tak znów dawno nad światem dominował przez wiele stuleci reżim Atlantydzki. Który zaplanował rządy nad planetą jak dziś marzy si eto Izraelowi. Ale już tak nie jest Atlantydzi polegli wraz ze swymi masochistycznymi doznaniami, nie szanując życia na planecie. Kiedy Wielcy ludzie upadli – Atlantyda upadła na rzeź świata ruszyli Anglicy, Hiszpanie, Portugalczycy i Włosi. Po wielkiej wojnie zapragnęli być panami świata. Mniej więcej wiemy czym się skończyło kolonizowanie świata……..

Dziś szykuje się to samo, tyle ze w nieco zmienionej wersji.

Daleki Wschód poprzez swój rozrost ekonomiczny, ale jednocześnie bardzo złą jakość towarową, tworzy nowe założenia światowego przywództwa, na granicy konfliktu i ryzyka.

Tak więc wyższa kasta dokonuje starań stworzenia politycznego Bytu, I urealnienia przywództwa ONZ i UNI Europejskiej, ( spotkania Warszawa -Izrael), aby przeciwstawić się rosnącej w silę Rosji i Chinom, które zawarły nieformalną Unię pomiędzy sobą. Rosja atomowe mocarstwo nawet większe jak USA, Chiny do lalusiów nie należą, problem jest z Pakistanem, który może przyłożyć każdemu z każdej strony, atomówką.

Jesteśmy więc pomiędzy młotem a kowadłem i nie wiadomo czy przyłoży nam młot czy odda kowadło. Polska więc tworzy Trój morze, którym chcą zawładnąć gospodarczo Chiny i zdobyczy odebrać sobie nie za bardzo dadzą. A mając do dyspozycji infrastrukturę, światowego portu lotniczo – przeładunkowego, gazoporty i przyłącza oraz rzeszę trzymanych w pręgierzu niewolników, odebrać jak mówiłem sobie tego nie dadzą.

Rosja słabo wypada we wskaźnikach gospodarczych, złoty car Rosji, stracił już wigor. Zawsze chciał być niczym Stalin, ale nie było kogo mordować………Dziś już powietrze z niego uchodzi. A mściwy może być dalece bardzo niebezpieczny.

Opieramy nasze bezpieczeństwo na sile USA, ale to ułuda. USA nas zdradzi i opuści w potrzebie, już nas zdradza żądając wypełnienia, realizacji 447, przez poplecznika Trumpa. Czyli rębacza od tyłu. Bo Trump rznie głupa ze nic o problemie nie wie.

PIS chciał wyciąć numer i przekazać żydostwu w wielkiej Reprywatyzacji ziemie i dobra narodu Polskiego., obecnie odłożonej A/a.

I znów mamy na widnokręgu, Rosje, Niemcy, GB, i jątrząca wszystkich Francję. A za plecami Izrael.

My stoimy na przegranej pozycji. Przebija nas nawet słaba Japonia. dlatego powiedziałem ze sprzedadzą nas dwa razy, ten drugi raz już się zbliża. Francja z Niemcami w koalicji zaczęła robić porządki podporządkowania w Niemczech ale spotkali sie z milionowym sprzeciwem na ulicy. To przeraziło PIS i rozmyślają co zrobić aby nas udupić ale nie wszcząć społecznego buntu……….

Dlatego pierwszym ich krokiem jest centralizowanie ministerstw i oddanie ich pod dyspensę spolegliwych i nie zbuntowanych. Wiec Gowin ślizgający się po partiach i stołkach dla kasy, dostał odesłany na zawsze w niebyt, gdyż Kaczyński zdrady nie toleruje..

A Wy dostaniecie maseczkę, łódeczkę i kajdany…….Waćpany.

Wstępna depopulacja świata to Covid-19, elektroniczna waluta, szczepionki i reżim maseczkowy jako wtórne zagrzybienie i zainfekowanie własnego organizmu.

Wojna jest stosunkowo droga, Cowid-19 jest tani i nie niesie zgliszczy i zniszczeń. Zagazowanie było by tańsze ale nie można nad nim trzymać pieczy w naturze……

milion Niemców wystąpiło na ulicę rozumiejąc ze ich wybiją jak się naród Niemiecki nie przeciwstawi. A to tylko mała zajawka tego co będzie……

miasta zaczną płonąć…i to już niedługo, bardzo niedługo….

chwyćcie si eza Wasze mózgi tak wydrenowane ze sito w nich gości.

Wykop Skomentuj11
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale