Blog
Muki
Muki
Muki Poszukiwacz zaginionego czasu
52 obserwujących 139 notek 1156321 odsłon
Muki, 5 stycznia 2017 r.

Kompaktowe uderzenie......

Zostaliśmy stworzeni nie tyle przez Boga ile przez Bogów, każdy z nas jest inny jakby indywidualny i niepowtarzalny, sam sobie i dla siebie. Występowanie wzajemnie przeciwko sobie to występek przeciwko Bogom. Bo nie zostaliśmy stworzeni na tej planecie ale wraz z nią tutaj przywiezieni....... (Muki).

Tak wiec w niedługim czasie upadnie cała ta bzdurna teoria Darwinistycznego postrzegania świata.....była dobra kiedy trzeba było ze strachem kłaniać się kościołowi po buty, ale na dziś to przestarzały bezpodstawne utrzymywany na siłę, na piedestale, anachronizm....

 

Możecie mi wierzyć i zawierzyć, możecie też nie wierzyć – to Wasz a nie mój problem.

Ale, jeśli wierzycie w swego Boga, czy w co tam chcecie,  to w moje słowa powinniście wierzyć po 1000 razy bardziej od wielkości waszej wiary.

Żadnych śmiechów, kpinek, lub jajców, czy przy głupawych przekomarzanek, nie chcę tu czytać, bo to co zapisane jest na bardzo a bardzo poważnie i za poważnie.

Salon zmienił styl, a  ja zmieniłem kolejność. Tyle co by do wstępu i zagajenia.


Nim powieszę najcenniejszy jak dla mnie post, w temacie Ai, a w nim zaprezentuje swe odkrycie, muszę wypróbować ten serwis i jakie mam warunki lub możliwości techniczne co a co akceptuje a co nie.

Wielokrotnie Wam, tutejszych czytelników, pisałem jak będzie w ten  najgorszy z najgorszych czasów.

Dziś napiszę Wam jak będzie więcej i jakby dokładnie co się i w jakiej kolejności stanie. W tym jednym miejscu i upraszam o to abyście, głęboko nad tym się zastanowili. Data będzie na samym końcu końców tych podwieszonych tematów . Jednym się spodoba innym nie.....tyle że to nie jest mój problem – komu..

Od kiedy to wiem?

Pojęcia bladego nie mam, po prostu wiem od zawsze  i już.

 

Przyjdzie taki czas ze nasza planeta zderzy się z kosmicznym kamulcem wielkim na 10 stadionów. Ten cios zadany będzie późną zimową nocą, ze środy na czwartek, chociaż najbardziej ceniony z jasno czy daleko widzów, i nie ma tu na myśli kompletnie Nostradamusa. Ten jasnowidz jest Wam nie znany a ja cenię go ze wszystkich innych  najbardziej,  tak samo jak Teslę.

Wiec On podaje ze stanie się to nie 4 dnia jak ja to mówię nocą ze środy na czwartek w przeddzień  Święta Narodów, a piątego dnia miesiąca...........

Kamulec uderzy na wysokości słupów Heraklesa a w zasadzie nieco poniżej Atlantyku, czyli w część północnej półkuli a jej południowej części.

A jaka powstanie Fala Tsunami nie będę pisał. Pisałem ze obiegnie kule ziemską aż 8 razy.

Tak wiec Bóg czy też Bogowie kłamali twierdząc ze nie będzie więcej potopu. Będzie. Będzie i ten potop będzie straszniejszy niż ten co przetrwał Noe bo tam woda podnosiła się stabilnie jak w wannie podnosząc poziom, a tu przyjdzie jej pionowa ściana miliardami ton miażdżąca wszystko co napotka na swej drodze.....

Zdradziecki cios spowoduje ze planeta zadrży w posadach tak bardzo, że wulkany wyskoczą ze swych stałych butów. Zadrży od uderzenia tak samo mocno jak zadrżał Mars. Uderzenie w Marsa a w zasadzie boczne się o niego otarcie, spowodowało że jądro dostało kompaktowy cios, zadrżało wewnętrznie  i odbiło w planecie, pomiędzy grawitacyjnymi ścianami, przez co w jej południowej części podbiegunowej na Marsie wyskoczyła niezła bula. 6 kolejnych potężnych ciosów spadający na planetę  dokończyło dzieła zniszczenia. Jądro zostało uszkodzone wyskoczyło ze swej wewnętrznej orbity łożysk grawitacyjnych i planeta utraciła kontakt ze słońcem, przez co z planety wyssane zostało wszystko Życie, Woda i Powietrze, w otwarty kosmos,,,, a co nie przetrwało to się udusiło.

Sprawcą tej tragedii jest to co zakotwiczyło na stale w naszym tutejszym systemie osadzone prze wyższych Bogów, i nazywa się WENUS. Jądro planety które wyskoczyło z masy planetarnej Jowisza po kolizji spowodowane przez niedoróbki zwane Bogami., którzy chcieli zapewne w Jowiszu widzieć zapłonięte drugie słońce, przekraczając masą zderzenia punkt krytycznego zapłonu. Planeta ziemia zmieniła swą wysokość grawitacyjnej orbity przyspieszała i przyspieszyła, ale w kolejnych nawrotach zbliżała się do ponownego potopu i ponownej śmierci......

Wówczas wszystko zostało zmienione i skorygowane bo nic się nie zgadzało czas, rok i obroty oraz szybkość na orbicie. Planeta przyśpieszyła nadal.

I niedługo się to stanie i nastanie ponownie.

Orbitująca na obrzeżach Nibiru-Marduka planetoida jedna z wielu, zwana błękitną,  przedzwoni w nasz glob kiedy ów kosmiczny taksówkarz będzie mijał nasz system słoneczno-planetarny.

Siła tego uderzenia będzie tak wielka ze wielu wyskoczy z butów a jeszcze więcej z łóżek.

Efektem tego będzie to że światem wstrząśnie erupcja wulkaniczna i pożary ogromnych połaci lądu. Niektóre części kontynentów się zapadną pod wodę. nap: pół buta włoskiego przestanie istnieć wraz z wulkanem. A od północy będzie narastać zima poatomowa.

Opublikowano: 05.01.2017 00:52.
Autor: Muki
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Wydaje się, że jestem podróżnikiem, po czasach i kartach zamierzchłej historii. W mym zainteresowaniu leżą dokonania prastarych ludów, Sumeru – Indii – Egiptu – Azteków – Majów. I część zwana Mitologią w dokonaniach i osiągnięciach astrofizyczno - geodezyjnych. Uwielbiam, kryptografie i kryptologie, poszukując dnia wielkiej przepowiedni, w którym ma odejść stąd ród Adamowy.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Polska powinna stworzyć małą Unie Trój morza i odciąć się od cwanych darmozjadów.Mój...
  • @tichy Z czego wynika, że drobny producent nie powinien sprzedawać pomidorów w sierpniu. Ale...
  • @Krzysztof J. Wojtas pana stwierdzenie w podsumowaniu jest prorocze. pyskówki wszelkiej maści...

Tematy w dziale