Blog
Muki
Muki
Muki Poszukiwacz zaginionego czasu
52 obserwujących 139 notek 1156375 odsłon
Muki, 17 lipca 2017 r.

Kreacja z Nicości:

613 10 0 A A A

Napisałem Wam czytelnicy rok i dwa lata wstecz, i  znacznie wcześniej iż z naszego kraju wyjdzie bardzo złe prawo. Tak złe ze będziecie przez nie ból sobie i innym czynić. Nie pomyliłem się w niczym. Wychodzi. Konsekwencje jego wyjścia dopiero doznamy i poznamy.

Spójrzcie na PO, czy KOD i inne ugrupowania, które można lubić lub nie, popierać i nie akceptować. To indywidualne podejście każdego z Nas czy Was. Nie skłamie chyba jeśli postawie założenie że chyba Wszystkie organizacje będące w opozycji tworzą destrukcyjny scenariusz naszego państwa wciągając w te tworzenie wyimaginowanych brudów obce państwa całej UNI.

Szumy a mało słowny przywódca obecnej PO chce widać wykreować się na wzór Lenina ( Władimira Ilicza Ulianowa), który był przywódcą malowanym moim zdaniem,  proletariatu w zasadzie światowego.

Jak nic widać trendy i zapędy, oraz metody tamtego czasu. Przywództwo proletariatu PO + towarzystwo uboczne, czyni wszystko aby zdestabilizować ten kraj, zasiać niezgodę i nienawiść w społeczeństwie. I przetransformować kraj w chaos. Bardzo to był oby na rękę naszym sąsiadom – czyli Rosji i Niemcom. Dla nich nie ma żadnego znaczenia czy będzie to PO -PIS-czy inna nacja.

Mówią przed mikrofonem w TV – – -””MY”” ZROBIMY –- ””My”” uczynimy. Ok niechaj robią i czynią tylko niechaj nie ciągną społeczeństwa polskiego w szambo i kanał który doprowadzi ich samych do obozów zagłady.

Nawet ten Petru wzywa obce moce aby przybyły tu i dokonały przewrotu. Jeśli jednak przez te szkalowania i pomawiania poleje się krew na ulicach polskich miast, kara będzie gorzej niż sroga.

A teraz udzielę Wam drodzy czytelnicy kilku rad zanim pójdziecie machać łapkami za Platformnersami Pisem czy Kukisem. Lub wciągniecie się w organizacje typu KOD.


Pamiętajcie o jednym . Prawdziwa partia ludu i i z ludu wychodzi z dołów społecznych a nie z szuflad decydentów jak to ma miejsce obecnie i w przeszłości.

Szanowne społeczeństwo samo w sobie jako świadomość indywidualna nie istniejecie. Realizując swe życie jako byt materialny. Idziecie i ciągniecie tam gdzie grają i fanfary nadają. Udajecie ze politykujecie lub pyskujecie. I po całym podsumowaniu waszych starań na końcu co Wam Szacowne Wasze grono łaskawców zostaje w podsumowaniu?

NIC -NUL – ZERO ?

Oto Wasz dorobek.

Rewelacyjny - nieprawdaż?

Istnieje starożytna wiedza pod którą w całości i bezwzględnie podlegacie, Tak dobrzy i źli głupi i mądrzy. Nie ma tu żadnego wyróżnika, żadnego wskaźnika. W całości od początku do końca to zamknięta pętla w której się posuwacie egzystujecie i istniejecie. Ta pętla nazywa się istnieniem – życiem – inkarnacją. To Wy. Nie wasze ciała, ale Wasze osobowości istniejecie.

Żebyście mogli w niej istnieć musicie i egzystować, macie coś co zwiemy sztucznie wyobraźnią.

Ta wyobraźnia kreuje Wasze życie i Wasze postępki. Jest reakcją na waszą myśl czyli na wyobraźnie. Na samym końcu tej drogi znajduje się punkt docelowy czyli PRZEZNACZENIE, które notabene wcale nie musi być celem samym w sobie.

Ale sama wyobraźnia to za mało. Żebyście byli marionetkami w rekach Waszych prowodyrów i lokalnych cwaniaczków potrzebne jest coś co nazwiemy WYOBRAŻENIEM.

To wyobrażenie jest kreatorem życia społeczeństw, można nim osiągać potęgi w nauce i tak samo dobrze osiągać stany całkowitej destrukcji jednostki lub całych społeczeństw i narodów. Nie idzie tu o żadną wybujałą filozofię ale o byt absolutnie materialny.

Destrukcje w społeczeństwie osiągamy poprzez zasianie w niej samej i w jej umysłach oraz uczuciu, stanu depresji lub wyobcowania. Wykreujemy destabilizacje i będziemy kreować zło czyli podburzanie. To jest potężna siła sprawcza, znacznie większa i potężniejsza od każdej nawet najlepszej i najdoskonalszej armii.

Spójrzcie na niepodważalny fakt sowietów, gazetę bolszewików ISKRĘ.

Gazeta ta nieustanie kreowała bardzo negatywny obraz carskiej potęgi jako wszeteczne zło w całym zakresie Caratu. I jednocześnie przedstawiała świetlaną wizje bolszewickiej – sowieckiej przyszłości.

Kreowała tym obraz destrukcji i niepewności społecznej, która doprowadziła do wybuchu niezadowolenia i resztę znamy. Dziś w Polsce na obecny czas mamy taką bieżącą nasza ISKRĘ na rynku. Kreuje ona destrukcyjny strukturalny obraz państwa fałszywie kreując jego obraz, a jednocześnie kreuje wizje dobroczynnej przyszłości UNI, której i tak nigdy nie zaznacie i nigdy nie doznacie. Jasne ze tego nie widzicie i nie czujecie, bo jesteście z różnych grup i warstw społecznych. Ale jeśli wyobrażenie zaistnieje w waszej wyobraźni i będzie bez przerwy Wam podsycane – to wykreuje w Waszej wyobraźni obraz destrukcji. I nie ma znaczenia czy się z nim zgadzacie czy nie. Porwie Was nurt zagłady i bezprawia. A potem to już nie będziecie mieli żadnego wyjścia czy wycofania się z tego nurtu i trendu.

Opublikowano: 17.07.2017 00:23.
Autor: Muki
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Wydaje się, że jestem podróżnikiem, po czasach i kartach zamierzchłej historii. W mym zainteresowaniu leżą dokonania prastarych ludów, Sumeru – Indii – Egiptu – Azteków – Majów. I część zwana Mitologią w dokonaniach i osiągnięciach astrofizyczno - geodezyjnych. Uwielbiam, kryptografie i kryptologie, poszukując dnia wielkiej przepowiedni, w którym ma odejść stąd ród Adamowy.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Polska powinna stworzyć małą Unie Trój morza i odciąć się od cwanych darmozjadów.Mój...
  • @tichy Z czego wynika, że drobny producent nie powinien sprzedawać pomidorów w sierpniu. Ale...
  • @Krzysztof J. Wojtas pana stwierdzenie w podsumowaniu jest prorocze. pyskówki wszelkiej maści...

Tematy w dziale Rozmaitości