28 obserwujących
505 notek
389k odsłon
  229   2

Ruski gieroj z ogórkiem

Ruski gieroj z ogórkiem

Jak to jest gdy w oddziałach psychiatrycznych zajmują miejsce ludzie przekonani o swojej wyjątkowej osobowości bo są królami, wielkimi odkrywcami, albo znanymi wielkimi postaciami, a do telewizji przychodzi facet z ruskim ogórkiem w kieszeni i wali nim przed prowadzącym, a drugi uważający siebie za wielkiego przywódcę nowej partii do 2050 roku, nazywa go bohaterem.

Coś chyba nietęgo z naszymi głowami, gdy pozwalamy sobie wmówić, że to normalne. Normalnym staje się twierdzący o tym że rano z łóżka wstaje jako mężczyzna, w południe już jest kobietą, a wieczorem czort jeden wie kim jeszcze.

Kobiecie nie wolno mówić o tym że jest kobietą, matką i żoną, bo to też nienormalne i nienowoczesne.

Handlować z Związkiem Radzieckim, zwany dzisiaj Rosją putinowską, nie można gazem, węglem i innymi surowcami energetycznymi, ale ogórkami nikt nie zabronił i interes w najlepsze kwitnie.

Polska w której nie brakuje papieru toaletowego, cukru, węgla i paliwo na stacjach paliwowych nie tylko jest, ale też jest tańsze niż w państwach przygranicznych, jest Polską rządzoną przez nieudaczników których należy jak najszybciej obalić i to koniecznie jeszcze przed wyborami, bo po wyborach może być po ptokach. Obecną władzę należy ukarać surowo, a jej wyborców poddać przymusowej reedukacji. Tyrania PiS-u jest nie do wytrzymania. Ludziom gieroja burego ogórka pozostały jedynie sądy i samorządy, tvn-eny i Senat RP.

 O tym czy taka Polska zasługuje na unijne środki z KPO, zadecyduje opozycja i unia o tym wie.

Jak ten rząd obalić podpowie niejaki Piterson troll opłacany przez nie wiadomo kogo, a nadający prawdopodobnie z terenu Niemiec :

"apel do wszystkich przedsiębiorców

do wyborów musimy maksymalnie drenować marże

by towary były jak najdroższe i nie dało się zapanować nad inflacją

Pomóżmy w ten sposób wygrać opozycji wybory. Pusty portfel suwerena PiS to szansa na to że nie pójdzie głosować."

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale