8 obserwujących
160 notek
84k odsłony
1225 odsłon

Przeciwnik PiS. Życzę opozycji sromotnej porażki dla dobra Polski

Wykop Skomentuj19

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Sromotna porażka będzie oznaczać czas przewietrzania.

1. KO, zulik lwowski musi odejść, razem ze swoim zaciągiem pokoleniowym Sikorskich i Tusków. KB to też nieudana atrapa,  nie przemawia ani do zwolenniczek stylu Thatcher ani do gospodyń wiejskich jak to robiła przedszkolanka w depresji recytując frazesy z miną kupa w majtkach. Przeciętny, wykształcony 40 latek zna lepiej angielski niż dukający minimalnym zakresem słów Wojciechowski wiec jak ktos mówi że nie ma kadr to … znaczy że wycina je w pień we własnych szeregach.

2. PSL-Kukiz, tonacy brzydko sie chwytaja. Minął czas gospodarstw hektara pół dwie kury i wół więc partia chłopska jest potrzebna jak piąte koło u wozu. Podobnie jak sojusz idealisty-lunatyka z partia do zajmowania stołków

3. Lewica antyklerykalna jest jak najbardziej potrzebna, jako odtrutka na politykę zakłamania historycznego i miłość islamskich fundamentalistów pragnących katolickiej wersji Arabii Saudyjskiej nad Wisłą. Biedron i Zandberg niech będą, natomiast tuwarzysze ery zjazdów zapasowej wątroby “sztandar wyprowadzić”

PiS naprawdę ma masę słabości i jest do pokonania. Tyle, że nie z tą drużyną. Za 4 lata znów są igrzyska.

Wykop Skomentuj19
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka