17 obserwujących
173 notki
188k odsłon
  589   0

Marek Safjan - sprawca tego burdelu w SN i Polsce

Dzisiejszy dzień przyniósł kolejny akt psucia państwa i szerzenia anarchii. Mamy w Polsce po prostu burdel. Co podważa legitymizację obecnych władz w Polsce, mimo ich odnowionej (sic!) w niedawnych wyborach legitymacji. Dlaczego tak się dzieje i dlaczego w tej sprawie Gersdorf i jej akolici nie mają racji oraz kto jest sprawcą tego burdelu?

Podstawą do wybryków SSN Gersdorf i jej kamaryli było niedawne orzeczenie TSUE. Nasi sędziowie zaczęli zarzucać TSUE zapytaniami prawnymi o legitymację do orzekania w sprawach przez sędziów mianowanych przez nową KRS. Nie mieli oczywiście ŻADNYCH podstaw do ich zadawania. I TSUE nie miało i nie ma żadnych kompetencji do orzekania w tej sprawie. I taki też powinien zapaść wyrok TSUE - że nie ma kompetencji. I KONIEC!

Tymczasem sędzia Safjan zabawił się w tego, który postanowił dorzucić swoje trzy grosze. I wskazał - zupełnie bezprawnie, - kto (jego zdaniem) powinien określić kompetencje, kto jest a kto nie jest sędzią. I sędzia TSUE Marek Safjan wskazał... Sąd Najwyższy! ;) Złamał przy tym świętą zasadę Nemo Iudex In Causa Sua - że Nikt nie może być sędzią we własnej sprawie. TSUE, uznając swoją niekompetencję winien ograniczyć się do wskazania, że organa krajowe muszą o tym same rozstrzygnąć. A w tej kwestii arbitrem nie może być Sąd Najwyższy - ale właśnie Trybunał Konstytucyjny.

Jednakże Marek Safjan postanowił wskazać inaczej - celowo moim zdaniem, ponieważ TK zostało "przejęte" przez nominatów PiSu i tylko SN jeszcze jest pod kontrolą nominatów poprzednich opcji politycznych. I tylko tam można było wszcząć tę gównoburzę. I począć niszczyć Polskę i jej instytucję oraz autorytet... 

Myślicie mendki (nie mylić z mendrkami), że PiS jest straszny i że krzywdę wam robi? Mylicie się... PiS ani Ziobro, nie robią tak naprawdę nic z tego, co należy z wami zrobić... Jakbyście mendki mieli choć trochę oleju w głowie, przyjęlibyście PiS jako dopust Boży. Bo Bicz Boży - jeśli nadejdzie a mam k... taką nadzieję, wyrwie was chwasty z korzeniami. I wypali po was ziemię wraz z wszelkimi waszymi nasionami...

RH


PS by edit

Nie chcę się powtarzać i wdawać w zbędne dyskusje z komentatorami. Nim napiszecie coś (2 ost. komentarze) proszę, przeczytajcie wpierw (kolejność od najnowszej do najstarszej) następujące moje notatki:

1) https://www.salon24.pl/u/neosofista/882223,dobre-mzimiu-i-zle-mzimiu-czyli-o-sadzie-najwyzszym-raz-jeszcze

2) https://www.salon24.pl/u/neosofista/879092,absurdalnie-prosty-sposob-rozwiazania-kryzysu-w-okol-sadu-najwyzszego

3) https://www.salon24.pl/u/neosofista/852749,o-wymiarze-nie-sprawiedliwosci-raz-jeszcze-slow-kilka

4) https://www.salon24.pl/u/neosofista/797974,krotki-slowniczek-terminow-politologicznych


Jeśli tego nie przeczytałeś i (funktor prawdziwościowy koniunkcji!) nie zrozumiałeś - proszę, nie komentuj...


Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo