15 obserwujących
201 notek
194k odsłony
Jaka przyszłość czeka Nitro? Sprawdź co mówi Tarot!

Jaka przyszłość czeka Nitro? Sprawdź co mówi Tarot!

Sergiusz Górski znany pod pseudonimem Nitro lub Nitrozyniak został niedawno dożywotnio zbanowany na Youtube, tracąc konta z przeszło dwoma milionami subskrybentów. Takie zasięgi pozwalały mu od lat dostatnio żyć dzięki internetowi, ale po filmie „Nie wiem, ale się dowiem!” obnażającym jego aktywność w sieci, to się skończyło. Pytanie, czy jeszcze wróci na piedestał a może jego upadek jest finałem? Sprawdźmy co mówi Tarot na ten temat?
Tarot, Arkana Wielkie, Rydwan - opis i znaczenie karty.

Tarot, Arkana Wielkie, Rydwan - opis i znaczenie karty.

Obok karty Diabeł może wręcz zwiastować orgię. Mag, Rydwan i Diabeł to może być bardzo rozwiązły okres w życiu pytającego. A jednocześnie pytający ma siłę i zdolności oparcia się pokusom rozwiązłości. Tylko… czy warto? Takie chwile zdarzają się może raz w życiu. Jako okazja pozostają otwarte przez chwilę. Wolą i wyborem człowieka jest podjąć decyzję – czy zanurzyć się w rozpuście i grzechu, aby później zań żałować, ale zachować wspomnienia...

Co łączy Chrystusa z Dionizosem i czy tylko wątki kanibalistyczne (spożywanie ciała i krwi

Co łączy Chrystusa z Dionizosem i czy tylko wątki kanibalistyczne (spożywanie ciała i krwi Zbawiciela)? Zachęcam do odsłuchania najnowszego podcastu z serii Tarot poświęconego karcie Papież Arkanów Wielkich. Tłumaczę weń m. in. co mają ze sobą wspólnego religie Grecka - wyznania Orickiego z Chrześcijaństwem oraz... Tarotem okultystycznym - czyli talią Rider Waite Smith. Zapraszam!
Wróżba Tarota: Co Polsce przyniesie 2022 r. O K. Jackowskim, jasnowidzeniu oraz wróżeniu z

Wróżba Tarota: Co Polsce przyniesie 2022 r. O K. Jackowskim, jasnowidzeniu oraz wróżeniu z

Weszliśmy w Nowy Rok – 2022. Pełni obaw ale i nadziei spoglądamy w przyszłość. Z ciekawością: jaki ten rok dla nas będzie? Co nas czeka? Jaka będzie przyszłość? Nie jestem jasnowidzem, nie nazywam się Jackowski, ale postanowiłem zadać pytania Kartom Tarota na proste, krótkie pytania – co czeka nas – Polaków i Polskę w 2022 r.? Ciekawi Cię odpowiedź…? Zapraszam do odsłuchania!