Blog
Religia jako choroba społeczna
nerwica eklezjogenna
77 obserwujących 742 notki 625428 odsłon
nerwica eklezjogenna, 28 grudnia 2016 r.

Kaczyński repolonizuje telewizor marki TVN

570 8 0 A A A

TVN pokazuje to w sposób całkowicie odwrócony, jakby to PiS napadło na opozycję...

Okrutną niegodziwością byłoby podejrzewać posła Kaczyńskiego, że powyższy osąd śmiełbył formułować bez osobistego zlustrowania tematu. TVN pokazuje, poseł Kaczyński baczy i piastuje. No bo nie ogląda przecież, nie słucha i nie czyta. Lustruje, anihiluje i repolonizuje. Słowem jest w pracy i tyra ciężej niż górnik czy wręcz ubecki cenzor, synchronicznie oglądając TVN, TVPiS i Telewizję Trwam. Czuwa i trwa na posterunku. To jego polski obowiązek wykrywać grożące Polsce zagrożenie i dawać odpór. 

Relacje posła Kaczyńskiego z mediami są niczym jego stosunki z kobietami. Z byle kim nie pójdzie, wszystkie są wobec niego zaborcze, wybrane jak mama kazali ślinione w rękę. I żadna tak naprawdę na niego nie zasługuje. We mnie jest czyste dobro się zareklamował, gdy jeszcze podrywał Monikę Olejnik. Dlatego z tymi, które uznaje za czyste zło, spółkuje co najwyżej pokątnie. Nie ogląda, ale się ślini.

No i nie jest tak, że teraz właśnie napada na TVN, tylko troskliwie odwraca to co odwrócone. Przywraca normalność. I tak się w końcu zrobiło szlachetnie i idyllicznie, że niemałym łotrostwem byłoby sugerować, żeby sobie odbiornik na ścianie odwrócił, to mu się cały ten odwrócony obraz odwróci, i dalej będzie mógł z przyjemnością obcować. 

 

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @Autor Kruchciano narodowe tubylctwo na potęgę poleca notki swoich gwiazd na Facebooku. Są...
  • @NIHILSCIRE "czwarty najważniejszy człowiek Europy"...
  • @JULKA PALMER ...I wszystko przykryte patriotyczno- pierdzącym ględzeniem... Do kiboli i...

Tematy w dziale Polityka