54 obserwujących
1325 notek
1331k odsłon
238 odsłon

Mosbacher wsparła żądanie repolonizacji mediów

Wykop Skomentuj5


Mosbacher: "W Dzień Wolności Prasy przypominam słowa mojego przyjaciela, śp. senatora Johna McCaina: "Potrzebujemy wolnych mediów, to kluczowe; Jeśli chcemy zachować demokrację w takim wymiarze w jakim ją znamy, konieczne są wolne i różnorodne media". W pełni się z nim zgadzam.


Mające dominującą pozycję w Polsce obce i wrogie Polsce media (i  dominacja i jej skala a także wrogość - nie do pomyślenia nigdzie na świecie), nie spełniają żadnego z tych warunków. I jeszcze, jeśli dodamy do tego fakt, że należą one do niemieckich polityków lub działaczy politycznych oraz amerykańskich działaczy politycznych to mamy patologię nie-do-wyobrażenia w skali świata. Na drugim biegunie od wolności i różnorodności. W skali mikro oraz z uzględnieniem mutatis mutandis, to tak jakby domagać się od Pani Mosbacher przyjęcia do pracy w ambasadzie USA dyplomaty Chińskiej Republiki Ludowej a następnie pozwolić mu zdominować ten post w ramach wolności i różnorodności.


A jeśli zwrócimy jeszcze uwagę, na fakt, że te obce media są pod kierunkiem opcji postsowieckiej to mamy patologię do potęgi N.


Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale