60 obserwujących
1442 notki
1459k odsłon
  446   0

"Dziennikarka" Gazety Wyborczej celowo chciała uszkodzić wzrok policjantowi?

Zachowująca się jak agresywna prowokatorka, prąca nie wiadomo w jakim celu na policjanta, która po zatrzymaniu zaczęła wczoraj wywijać razem z kolegami po zupełnie nadzwyczajnym kastowym fachu swoją legitymacją dziennikarską, widoczna jest na filmie jak tuż przed zatrzymaniem pstryka z bardzo bliskiej odległości kilkukrotnie lampą aparatu wprost w oczy policjanta. Stąd pytanie czy poza niegodnym nadzwyczajnej kasty dziennikarskiej zachowaniem celowo chciała uszkodzić wzrok policjantowi? Jest rzekomo fotoreporterką, musiała więc znać konsekwencje swojego agresywnego zachowania.

image

Na klatce z filmu widać jeden z serii błysków aparatu Agaty Grzybowskiej prosto w oczy z bardzo bliskiej odległości, z mocnej lampy bo do profesjonalnego robienia zdjęć.


Zapytam lekarza.

- Zrobiłem sobie zdjęcie prosto w oko z bliskiej odległości. Czy mogłem uszkodzić wzrok lampą błyskową? Coś kiepsko teraz widzę.


- Witam. Tak, ma Pan mroczek związany z uszkodzeniem plamki żółtej. Zalecam pilnie okulistę. Ewentualnie Rp Yellox 2x dexafree 4x do oka chorego. Pozdrawiam.

- No to pięknie. Dziękuję, do... widzenia.

Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale