Blog
.
szpak80
41 obserwujących 1113 notek 1092346 odsłon
szpak80, 11 października 2017 r.

Książka y aktywność polityczna jako strategia sprzedaży

Myśli. "Wolta" 1:

17 paź 2012 - Dziś o godz. 19 w warszawskim klubie Hybrydy oficjalna premiera książki Rafała A. Ziemkiewicza "Myśli nowoczesnego endeka".
Udział Ziemkiewicza w kongresach:
Ruch Narodowy: 8 czerwca 2013 w Warszawie - Rafał Ziemkiewicz przemawia na kongresie Ruchu Narodowego.
hops:
9 grudnia 2013: Rafał Ziemkiewicz przemawia na kongresie założycielskim Polski Razem Jarosława Gowina.
Prawdopodobny koszt marketingowy występu:
Za relacją z kongresu: "Polityk [Gowin] nie ukrywał, że zainspirował się tezami z ostatniej książki Rafała Ziemkiewicza „Myśli nowoczesnego Endeka”. O tej inspiracji [książką] wspomniała prowadząca sobotnią konwencję, anonsując wystąpienie Ziemkiewicza. Ziemkiewicz powody swojego udziału w konwencji partii Jarosława Gowina wyjaśnił w felietonie „Godzina dla Gowina” zamieszczonym w sobotę po południu w serwisie tygodnika „Do Rzeczy”." (za: wirtualnemedia)

S24: Rafał Ziemkiewicz tłumaczy się ze swoich słów o PiS wypowiedzianych na konwencji "Polski Razem".
Newsweek Foxdeutscha: "Rafał Ziemkiewicz w ogniu krytyki sympatyków PiS". Obecność Ziemkiewicza na kongresie partii Gowina dla wielu była sporym zaskoczeniem.

Cień. "Wolta" 2:

Zapowiedzi i zaproszenia głównie za stroną internetową organizacji Endecja zał. przez kilku posłów Kukiz15 (oznaczone gwiazdką - spoza niej). Stow. "Endecja" jako promotor, organizatorów wszystkich spotkań nie sprawdzałem, ale w sesji jesiennej (po nieudanej, jak sądzę, wiosennej) "Endecja" najczęściej występuje jako organizator/współorganizator spotkania "połączonego z promocją":

Z zamieszczonych na stronie internetowej informacji - od 14 lipca 2016 do 15 marca 2017 odbyło się 21 spotkań stow. Endecja (część to organizacyjne) - wnosząc z zapowiedzi w żadnym nie brał udziału przewodniczący (być może jednoosobowej) "rady patronackiej" Rafał A. Ziemkiewicz.

*12 marca 2017 okładka tyg. Najwyższy czas, nawiązująca do mającej się ukazać publikacji, rozmowa z autorem o książce.

20.03.2017 - Endecja: spotkanie otwarte z udziałem RAZ (Warszawa)
27.04.2017 - Endecja: spotkanie otwarte z udziałem RAZ (Płock)

*2 maja 2017 - występ w programie PR, prowadzący Ł. Warzecha, rozmowa o zamachu majowym, wspomnienie o książce "Złowrogi cień..."

*-12.05.2017 oficjalna premiera książki "Złowrogi cień marszałka", Warszawa, klub Hybrydy.

- publikacje i występy w związku z premierą książki - Do Rzeczy (i in.?); Klub Ronina, Radio Wnet, Telewizja Republika (tytuł internetowy po rozmowie w TR: "Piłsudski oczami złowrogiego endeka") - podejrzewam, że KR, RW i TR to słaba dźwignia dla tej książki, trzeba szukać innych.

25.05.2017 - Endecja: spotkanie z Ziemkiewiczem w Krakowie (współorganizator: Stow. Endecja)

Wakacje - czerwiec - wrzesień 7 spotkań Endecji, sądząc z zapowiedzi, bez udziału RAZ.

*19.09.2017 - Rybnik Stowarzyszenia: Endecja oraz Miasto Sukcesu zapraszają na spotkanie autorskie z Rafałem Ziemkiewiczem - pisarzem, redaktorem
*04.10.2017 - "Rafał Ziemkiewicz, 4. października przyjechał do Olsztyna na zaproszenie regionalnego oddziału Stowarzyszenia Endecja.
10.10.2017 - Endecja: spotkanie z Ziemkiewiczem Gorzów Wielkopolski (organizatorem mysl.pl - red. nacz. jest działaczem stow. Endecja) plakat promujący z logo stow. Endecja.

11.10.2017- Endecja: "Spotkania z Rafałem Ziemkiewiczem w Zachodniopomorskim. Rozpoczyna się trzydniowy cykl spotkań otwartych z Rafałem Ziemkiewiczem w województwie zachodniopomorskim. Związany z Endecją publicysta odwiedzi Pyrzyce, Stargard Szczeciński, Szczecin i Koszalin. Wyjazd połączony jest z promocją książki "Złowrogi cień marszałka". Objazd Pomorza Zachodniego rozpoczyna się jutrzejszym spotkaniem w Pyrzycach (11.10).
- "12 października Stargard Szczeciński oraz Szczecin. Wyjazd połączony jest z promocją książki "Złowrogi cień marszałka".
- 13  pażdziernika - "W ramach promocji książki "Złowrogi cień marszałka", związany z Endecją publicysta Rafał Ziemkiewicz objeżdża województwo zachodniopomorskie. Ostatnim spotkaniem podczas trzydniowego wyjazdu jest wizyta w Koszalinie".
 
*22.10.2017 - "Rafał Ziemkiewicz w Legnicy już 22 października. Jak informuje stowarzyszenie Endecja Legnica oraz KUKIZ`15 - niebawem zawita do Legnicy pisarz, publicysta i komentator Rafał Ziemkiewicz. Wydarzenie ma charakter otwarty - oprócz prelekcji oraz możliwości dyskusji będzie także okazja do nabycia książek autora wraz z dedykacją.

Opublikowano: 11.10.2017 19:42. Ostatnia aktualizacja: 11.10.2017 20:26.
Autor: szpak80
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Dlaczego wybrałeś politruku z administracji takie zdjęcie z ojcem Rydzykiem? masz tych swoich...
  • @gini co rząd ma prostować? propagandowe książki?
  • @lupin1 Napisałem "prestiżowej", jeśli już chcesz cytować.  Idź się ekscytować tym...

Tematy w dziale