48 obserwujących
1228 notek
1216k odsłon
526 odsłon

Zamachowiec z Nowej Zelandii był wolnomularzem, tak jak Breivik?

Wykop Skomentuj

Dział: Wolnomularstwo, Temat: Wolnomularze


image

To o kraju i sądach, które m.in. nie przestrzegają podstawowych praw rodzicielskich i praw dziecka, a także prawa międzynarodowego. A tutaj takie coś:

"Anders Breivik otrzyma 331 tys. koron norweskich (ok. 155 tys. zł) odszkodowania. Mężczyzna oskarżył władze Norwegii i wygrał z nimi w sądzie. Breivik narzekał m.in. na chłodną kawę oraz starą konsolę do gier. Zaznaczył również, że w więzieniu czuje się izolowany i cierpi na brak kontaktu z ludźmi. (2016)

Norweski sąd orzekł w środę, że trzymanie Breivika w izolacji jest „nieludzkim traktowaniem”. - To sprzeczne z art. 3 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka, który stanowi, że "nikt nie może być poddany torturom ani nieludzkiemu lub poniżającemu traktowaniu albo karaniu" - zdecydowali sędziowie.

Na warunki panujące w więzieniu Breivik narzekał już wielokrotnie. W więzieniu ma on do dyspozycji trzyizbową celę z telewizorem i komputerem, lecz bez dostępu do internetu".

Znak widoczny powyżej, obok masona Breivika, to symbol zakonu templariuszy, pod którego tradycję fałszywie podszywają się loże wolnomularskie. Kojarzy się to z określeniami takimi jak fałszywa flaga czy banda pozorowana.

Zaraz też pośpieszono z wyjaśnieniami, że Breivik sam zmontował sobie strój lożowy Knights Templar,

image

Tak wyglądają ci masoni-"templariusze" w oficjalnych strojach:

image

image


Z kolei "wielki mistrz" pośpieszył z niedorzecznymi tłumaczeniami, że w działającej w Norwegii loży masońskiej, tej od fartucha, Breivik był tylko 4 razy - przy przyjmowaniu oraz przy... awansie na kolejne stopnie masońskie (nb. następne są bardziej utajnione).

image

[Jean-Baptiste Bidegain (1870-1926), określany przez masonów epitetem "Judasz Wielkiego Wschodu" ("Judas du Grand Orient"), zastępca sekretarza "Wielkiego Wschodu" Francji. Po aferze fiszek we Francji, Bidegain został jawnym już działaczem antymasońskim. Oficjalna przyczyna śmierci... popełnił samobójstwo razem z żoną:

"Jedną z największych mocy "dobrego masona" jest kłamstwo. Kłamie tak jak oddycha - bez wysiłku i jest to jeszcze jeden z owoców edukacji masońskiej".]

W "manifeście" zamachowca z Nowej Zelandii, który jest jakimś szkaradnym patchworkiem, mającym de facto kompromitować tych w których imieniu rzekomo występuje jego autor i tym samym wspierać przeciwne im siły, tracące kontrolę, a przy tym napuszczać na uważanych za wrogów przez abediencje wszelakie (np. Turcja Erdogana), znajdujemy następujący fragment:

"Did the groups you support/are aligned with order or promote your attack?

 No. No group ordered my attack, I make the decision myself. Though I did contact the reborn Knights Templar for a blessing in support of the attack, which was given.

But I have only had brief contact with Knight Justiciar Breivik, receiving a blessing for my mission after contacting his brother knights.

Were your beliefs influenced by any other attackers?

I have read the writings of Dylan Roof and many others, but only really took true inspiration from Knight Justiciar Breivik".

W opisach fragment ten łączony jest z prawdziwymi Templariuszami. Tymczasem nikt nie pyta o loże masońskie Knights Templar.

Odwołują się fałszywie i do historii i do chrześcijaństwa, z jednym i z drugim nie mają nic wspólnego. Z kolei Kościół Katolicki zakazuje przynależności do wolnomularstwa.

Na youtube dostępne jest nagranie ze 01.2019r. z otwarcia nowej siedziby masonerii w Christchurch. W nieodległej miejscowości działacze organizacji muzułmańskiej złożyli ofertę kupna okazałego historycznego budynku-siedziby loży masońskiej jak głosi murowany napis na frontonie. Sprzedawcy starali się skrępowani wybrnąć twierdząc, że złożono więcej ofert i wszystkie od "równie szacownych".

A żeby zostać członkiem loży Knight Templars w Christchurch trzeba mieć referencje z podstawowej swojej loży wolnomularskiej.

image

image

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości