63 obserwujących
360 notek
575k odsłon
3059 odsłon

Jak się dziś umiera w Nowym Jorku- wstrząsająca relacja pielęgniarki

Wykop Skomentuj8

Połowa wszystkich zarejestrowanych jako chorych na Covid19 w szpitalu Elmhurst w Nowym Jorku w rzeczywistości przeszła testy z wynikiem negatywnym. Ci, którzy zmarli z formalną diagnozą Covid 19 w rzeczywistości zmarli w wyniku zastosowania respiratorów. Te fakty oraz o wiele więcej ujawniła młoda pielęgniarka, która od początku kwietnia do konca maja pracowała w szpitalu Elmhurst, ktory według oficjalnych określeń wladz był (jest?) jądrem pandemii w epicentrum amerykanskiej pandemii czyli w nowojorskiej dzielnicy Queens. Szpital Elmhurst jest szpitalem miejskim i większość jego pacjentów to ludzie ubodzy.

Erin Marie Olszewski, mloda kobieta o urodzie i wygladzie modelki, weteranka armii USA oraz matka trojga dzieci już na początku czerwca przerwała milczenie i zdecydowała sie na publiczne ujawnienie faktów ( o dziwo, FB jak na razie nie zamknal jej konta! Tutaj: https://www.facebook.com/erinmarie05 ) z jakimi zetknęła sie w szpitalu Elmhurst. Wczoraj dotarał do mnie krótki reportaz na ten temat przygotowany przez rosyjski kanał telewizyjny w Niemczech RT Deutsch (hoplici Szamana mogą mnie teraz nazywaćc „rosyjską onucą“, na co kicham).  

Reportaż ten umieszczam pod tym tekstem, w którym dokonam tłumaczenia wypowiedzi Erin Olszewski. W każdym razie warto zajrzeć na jej konto na FB, gdzie trwa żywa wymiana opinii.. Zglaszaja sie coraz to nowe pielęgniarki i pielęgniarze z podobnymi obserwacjami z calych Stanow.

W trakcie dwóch miesiecy spedzonych na pracy w szpitalu Elmhurst Erin Olszewski wielokrotnie filmowała kamerą telefonu szereg różnych sytuacji oraz nagrywała rozmowy. Jej wypowiedzi są dobrze udokumentowane.

1´08 (video) „-Tutaj jest czterech pacjentów, którzy nie mają żadnego COVID, tymczasem tu jest oddział dla chorych na Covid. Pietro wyżej zostało zamknięte i oczyszczone i tam nie powinno byc żadnych pacjentow z Covid. Tymczasem tutaj jest jedyny oddzial dla chorych na Covid. Nie powinni tutaj przysyłać żadnych pacjentowe bez Covid.  

-Ale dokładnie to robią. Ja mam dwóch pacjentów na oddziale 26, którzy są negatywni (tzn, bez Covid) Miałam mężczyznę na oddziale 29, na kartdiologii, który zostal przywieziony z udarem. Nie miał covid. Teraz ma, bo go zaraziliśmy i teraz jest podłączony do respiratora. „

Erin Olszewski jest obecnie pomawiana o stronniczość i rozpowszechnianie teorii spiskowych. W ubiegłym roku założyła ona wspólnie z innymi w Tampie na Florydzie, gdzie mieszka, organizację antyszczepionkową Florida Freedom Alliance.

Dalej fim: 2'22 – „ Po tym, kiedy zakończyłam służbę w armii, pracowałam przez 8 lat (zgodnie z wykształceniem) jako pielęgniarka. Pracowałam w różnych miejscach i często zmieniałam oddziały. Mam szerokie doświadczenie zawodowe. W szpitalu w Tampie na Florydzie, gdzie mieszkam z rodziną wiele z nas, pielęgniarek zostało w trakcie kryzysu Korony przymusowo wysłanych na bezpłatny urlop.Szukałyśmy gorączkowo różnych zajeć, żeby zarobić parę groszy, by wyżywic rodzinę. Znalazłam wtedy okazję, żeby pojechac do pracy w Nowym Jorku. Oczy całej Ameryki były zwrócone na Nowy Jork, który znajdował się w epicentrum epidemii. Szpital Elmhurst stanowił jądro epidemii. Zapytałam więc moich pracodawców w Tampie, czy to będzie w porządku, jeśli podejmę tę okresową pracę. Zgodzili się bez problemu. Nie planowałam, żeby tam pracować jako pielegniarka undercover i rejestrować różne sytuacje. To tak samo wyszło. Zastanawiałam się, dlaczego jest taka zła sytuacja w Nowym Jorku. Czym ona się różni od tego, co widzaiłam na Florydzie i co działo się gdzie indziej na świecie.

Od razu w samolocie przeszłam w modus wojenny, Przeciez znajdowaliśmy się w stanie wojny z wirusem. Byłam przyzwczajona do walki w czasie mojej służby w armii. Sądziłam, że kiedy tylko wysiądę z samolotu od razu zostanę skierowana do pracy w szpitalu. Tymczasem przetransportowano mnie do hotelu Marriott Marquise na Times Square, gdzie musiałam czekać kilka dni na zlecenie dyżuru. I to przy gaży 1,5 tysiąca dolarów za dzien! Niektóre z pielęgniarek, które przybyły wcześniej i mieszkały w tym samym hotelu, czekały na dyżur już 18 dni! To był pierwszy sygnał ostrzegawczy. Dlaczego siedzę tutaj bezczynnie i jestem opłacana?! 10 tysiecy dolarow za tydzien! Skoro tak bardzo nas potrzebują? O co w tym wszystkim chodzi?! 

Potem okazało się, że dyżury trwały po 12 godzin, lecz praca była totalnie źle zorganizowana. Wielu pacjentów przeszło negatywny test, pomimo to byli traktowani jako pacjenci z Covid19. Pewien 37-letni pacjent zmarł w szpitalu, bo podłączono go niepotrzebnie do rtespiratora.

Nie wiem, jak to jest w Niemczech (podobnie, ale nieco taniej-przyp. JMW), ale u nas w Stanach są w szpitalach specjalne finansowe zachęty, żeby mieć pacjentów z Covid19. Szpital otrzymuje 11 tysiecy dolarów za każdego pacjenta z Covid. A jeśli uda się go podłączyc do respiratora, to szpital otrzymuje dodatkwo 39 tysiecy dolarów. Pacjenci potrzebowali opieki, przede wszystkim cierpliwości, ale zamiast tego najszybciej, jak tylko można podłaczało się ich do sztucznego oddychania, które jest dlas nich zabójcze. Kiedy tylko pacjenci zostają podłączeni do respiratorów i lekarze to odnotująw raporcie, to szanse na opuszczenie szpitala są równe zeru.

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale