64 obserwujących
370 notek
632k odsłony
  686   2

Christian Eriksen był jednak zaszczepiony!

Tak, jak w poprzedniej notce, pisanej na gorąco parę minut po upadku Eriksena na murawę stadionu w Kopenhadze w ub. sobotę, 12 czerwca podejrzewałam (tutaj) - Eriksen razem z kolegami z macierzystego klubu Inter Mediolan został 12 dni wcześniej zaszczepiony szczepionką Pfizera. Zatrzymanie akcji serca to najczęściej spotykany objaw toksycznego wpływu antycovidowej szczepionki na organizm.

Oczywiście, zarówno władze klubu, jak i szefowie duńskiej drużyny narodowej oraz wszystkie media w Danii gwałtownie temu zaprzeczają. Jednak internauci znaleźli na ten fakt niezbite dowody:

https://babylonianempire.wordpress.com/2021/06/13/christian-eriksen-odstrzelony-12-dni-temu-pfizerem/

Cytuję (polecając przy okazji portal):

" W tweecie z 13 czerwca 2021 roku, radny regionu Lazio i były członek M5S Davide Barillari powiązał zatrzymanie akcji serca duńskiego piłkarza Christiana Eriksena ze szczepionką Covid19 (Eriksen miał być zaszczepiony 12 dni temu).

Davide Barillari napisał:

“Christian Eriksen, zawodnik Interu Mediolan (zaszczepiony) podczas meczu Dania Finlandia, pada na ziemię z powodu zatrzymania akcji serca. Zastosowano masaż serca. Obecnie jest hospitalizowany. Padają jak muchy. #NoCorrelation #OnlyCoincidences #Vaccines #R2020.”

https://www.open.online/2021/06/13/eriksen-arresto-cardiaco-vaccino-anti-covid-bufala/

Wiadomości, z oburzeniem zaprzeczają tak władze klubu sportowego Inter Mediolan, jak i tzw. “fact checkers». Barillari został zmuszony do wykasowania tweeta, ale wielu uważnych obserwatorów piłkarstwa odgrzebało wywiad, jaki Gazzetta dell Sport przeprowadziła z lekarzem odpowiedzialnym za sprawy zdrowotne klubu – Piero Volpim, w dniu 18 maja 2021.

Volpi, mówiąc o zawodnikach stwierdził:

“Wielkie słowa uznania należą się właśnie im. Stali się oni ekspertami w tej dziedzinie, konfrontowałem się z nimi na temat pandemii i stwierdziłem, że są bardzo dobrze przygotowani. Powiem więcej: nie ma na świecie kategorii, która przeszła tak dokładne badania jak piłka nożna, nawet z nami lekarzami tak nie bylo. Dobrze by było nie stracić tego skarbu: to, co zostało zrobione, może być materiałem naukowym do analizowania w przyszłości, a także wzorem do naśladowania. Podczas zbliżających się mistrzostw zawodnicy będą nadal monitorowani. A przed ich rozpoczęciem, wszyscy zostaną zaszczepieni.”

18 maj 2021: Inter, lekarz Volpi: “Kilka kontuzji i 5000 wymazów, tak narodziło się ”Scudetto”. Najtrudniejsze dni były w marcu, teraz wszyscy zostaną zaszczepieni”.

https://www.calciomercato.com/news/inter-il-medico-volpi-pochi-infortuni-e-5000-tamponi-cosi-nasce–19029

Toksyczna szczepionka omal nie pozbawiła go życia na oczach całego świata. Eriksen miał szczęście w nieszczęściu, że stało się to w trakcie meczu, gdzie na brzegu boiska, kilkadziesiąt metrów dalej  znajdowali się w pogotowiu lekarze. Zycie uratował mu kolega z drużyny przewracając go na bok i wyciągając z gardła język, oraz wybitni lekarze zdobrym defibrylatorem. Gdyby zdarzyło się to np. w szatni, byłoby po człowieku. Bóg nad nim czuwał. 

Ten rzeźnik Volpi powinien być natychmiast wyrzucony!

Osobiście uważam kontynuację meczu za niewybaczalny skandal, za który Duńczycy zapłacili przegraną. 

Podawany do wierzenia fakt, że rzekomo Eriksen miał kolegów o to prosić, należy między bajki włożyć. 


Lubię to! Skomentuj19 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale