Blog
Nie rozumiem, dlaczego ....
Anka K
Anka K Niezależnie myśląca
10 obserwujących 88 notek 268499 odsłon
Anka K, 2 grudnia 2017 r.

Czipowanie ludzi zapisane w Apokalipsie św. Jana

3567 4 0 A A A

W 2007 roku amerykański polityk i producent filmów dokumentalnych Aaron Rusco przedstawił w swoim ostatnim przed śmiercią wywiadzie aktualne plany globalistów.


Przekazane w filmiku informacje są dzisiaj ogólnie znane, obserwujemy proces ich wdrażania. Aaron Rusco zapowiedział planowane utworzenie jednego rządu światowego oraz wszczepienie wszystkim ludziom chipu RFID. Chip ten będzie umożliwiał jedyny dostęp do pieniędzy, bo gotówka przestanie istnieć.

Dla osób mniej zorientowanych na wstępie chcę wyjaśnić, że chipy RFID (Radio Frequency IDentification)  to mikroprocesory, które wykorzystują fale radiowe do przesyłania danych oraz umożliwiają identyfikację obiektu. Wykorzystywane są one dzisiaj w wielu miejscach. W notce tej ograniczam się do chipów wszczepianych ludziom, które zamiennie nazywane są biochipami lub VeriChipami. Technika RFID znana jest od lat 40. XX wieku.


HISTORIA  POWSTANIA BIOCHIPU 

Dr. Carl W. Sanders opracował pierwszy prototyp biochipu dla potrzeb medycznych, który wykorzystano do identyfikacji ludzi. W 1994 roku opublikował artykuł czasopiśmie "NEXUS"  w Australii, w którym opisał swoje doświadczenia.

"Trzydzieści dwa lata mojego życia spędziłem na pracy w dziedzinie elektroniki, projektując mikrochipy dla potrzeb biomedycznych. W 1968 r. zostałem zaangażowany prawie przypadkowo do badań nad rozwojem projektu dotyczącego leczenia złamanego kręgosłupa u młodej kobiety. W trakcie pracy nad tym projektem wszyscy byliśmy podekscytowani. Byłem naczelnym inżynierem, odpowiedzialnym za pracę stu naukowców, jak również za wyniki badań. Kulminacyjnym punktem tych doświadczeń był biochip, który według mnie jest ''Znakiem Bestii''. Biochip jest ładowany dzięki zmianom temperatury ciała, co wyklucza częste zmiany baterii zasilającej. Wydano ponad 1.5 miliona dolarów na badania dotyczące znalezienia miejsc na ludzkim ciele, gdzie występują największe wahania temperatury. Pierwszym miejscem jest czoło w okolicach linii włosów, a drugim zewnętrzna cześć dłoni. Pracując nad mikrochipem nie mieliśmy pojęcia, że może być on użyty jako procesor do identyfikacji ludzi. Nasze dzieło miało służyć ludzkości.”

„Kiedy praca nad chipem była już zaawansowana, nasi pracodawcy oświadczyli, że wobec nieopłacalności użycia biochipu do leczenia kręgosłupa, trzeba dlań znaleźć bardziej lukratywne zastosowanie. W trakcie dalszych badań zauważyliśmy, że częstotliwość, na której pracuje chip, ma duży wpływ na zachowanie się człowieka. Polecono nam wówczas zbadać możliwości manipulacji ludzkimi zachowaniami przy pomocy biochipu.

Okazało się, że jest to możliwe. Wykazano np., że przy pomocy biochipu można powodować wzrost stężenia adrenaliny we krwi. Tego rodzaju mikrochip nazywaliśmy ''Rambo''.

Można też wysyłać i odbierać sygnały z pojedynczej komórki nerwowej. Umożliwi to kontrolę organizmu w zupełnie nowy sposób. Może on być użyty do wywołania wewnętrznego szoku, zmiany zachowania, pobudzenia lub wielu innych zastosowań, jednych dobrych, drugich wątpliwych, innych złych.

W biochipie znajduje się wiele tysięcy komponentów, włączając maleńką baterię litową. Byłem przeciwny użyciu litu jako źródła zasilania baterii, lecz w tym czasie NASA używała litu do wielu rzeczy. Rozmawiałem z lekarzem Bostońskiego Centrum Medycznego na temat wpływu skoncentrowanego litu na ludzkie ciało. Według niego w przypadku uszkodzenia czipu może dojść do ciężkich owrzodzeń.

Wycofałem się z prac nad tym projektem, wiele razy jednak byłem konsultantem. Brałem również udział w wielu konferencjach jako ekspert w dziedzinie programowania mikrochipów. Na jednej z takich konferencji omawiana była sprawa kontroli i identyfikacji ludzi. W tego rodzaju konferencjach uczestniczyli miedzy innymi Henry Kissinger i pracownicy CIA. W miarę postępu prac nad rozwojem biochipu, najważniejszym punktem badań stało się jego zastosowanie do identyfikacji ludzi. Skupiono się nad problemem załadowania w biochipie danych takich jak: nazwisko, wizerunek osoby (zdjęcie twarzy), numer ubezpieczeniowy (SIN), odciski palców, fizyczny opis osoby, historia rodziny, adres, zawód, informacje o rozliczeniach podatkowych i kryminalna przeszłość. "   /fragment tłumaczenia artykułu z 1994/

microchip
Biochip wielkości ziarenka ryżu

Porównajmy informacje podane przez autora prototypu biochipu z wizją zapisaną w Apokalipsie św. Jana (13,16-18):

16:  I  sprawia [tj. Bestia ], że wszyscy mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymają znamię na prawą rękę lub na czoło
1
7:  i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia.
18:  Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.

Opublikowano: 02.12.2017 11:33. Ostatnia aktualizacja: 03.12.2017 09:33.
Autor: Anka K
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Interesuję się współczesną historią, psychologią społeczną i turystyką.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Kruk63 Chciałam dla znajomych przygotować wycieczkę szlakiem kilku zamków krzyżackich....
  • @Marek22 Trzy miesiące temu napisałam notkę o wcześniejszych śladach życia człowieka w...
  • @qwardian Na Pomorzu zdecydowanie tak.

Tematy w dziale Rozmaitości