Prezenty dla fanów technologii — na co warto postawić?

Prezenty dla fanów technologii — na co warto postawić?
Prezenty dla fanów technologii — na co warto postawić?
Szukając prezentów dla fanów technologii, czasem ciężko jest się odnaleźć w tych wszystkich nowinkach. Warto wziąć pod uwagę, jakie zainteresowania ma osoba, którą chcemy obdarować i na tej podstawie wybrać dla niej gadżet. Na co warto postawić? Podpowiadamy.

Prezenty dla graczy

Jeżeli chcemy zaskoczyć gracza, najlepiej poszukać rzeczy, które poprawią jego wrażenia z gry albo uzupełnią technologie, których potrzebuje. Są pewniaki, którymi obdarowana osoba z pewnością będzie zachwycona. Przede wszystkim każdy fan gier potrzebuje lekkiej myszki, która będzie się dobrze trzymać, lekko poruszać i posiadać dodatkowe przyciski możliwe do zaprogramowania. Kolejną propozycją jest kontroler — najlepiej wybrać taki, który jest wyposażony w możliwe do skonfigurowania przyciski, wymienne łopatki, joysticki i wbudowaną baterię, która wystarcza na długi czas. Również specjalna klawiatura z odpowiednio podświetlanymi i ergonomiczne ułożonymi klawiszami z pewnością ucieszy każdego fana gier komputerowych.

Prezenty dla miłośników samochodów

Nie tylko zapaleni gracze uwielbiają wykorzystywać nowoczesne technologie. Fani samochodów również znajdą gadżety dla siebie. Jednym z nich jest na przykład lokalizator dźwiękowy, którego możemy używać zarówno do kluczyków do samochodu jak i telefonu, bądź innych przedmiotów. Jeżeli osoba, dla której poszukujemy prezentu, często ma problem ze znalezieniem portfela, kluczy lub innych rzeczy, obdarowując ją takim gadżetem, rozwiążemy jej problem. Mocuje się go do wybranego przedmiotu, a on wysyła na telefon adres i oznaczenie na mapie miejsca, gdzie znajduje się rzecz. Kolejną propozycją jest wideorejestrator, dzięki któremu w razie kontrowersyjnych zdarzeń drogowych obdarowana przez nas osoba będzie mogła udowodnić swoją niewinność.

Uniwersalne prezenty dla fanów technologii

Niezależnie od tego, jakie są pasje osoby, której chcemy sprawić prezent, bardzo uniwersalnymi rozwiązaniami są wszelkiego rodzaju smartwatche, smartbandy itp. Wybierzmy model wodoodporny, wyposażony w jak największą liczbę funkcji. Każdej osobie przyda się również przenośny dysk SSD. Jest pomocny zwłaszcza w sytuacji, kiedy brakuje nam miejsca na komputerze i nie mamy już gdzie zapisywać naszych gier, zdjęć i innych dokumentów. Pojemność 1 TB powinna na długo rozwiązać problem braku pamięci. Możemy oczywiście kupić również nieco większe sprzęty, takie jak telewizor, laptop czy komputer stacjonarny, jednak przy ich zakupie, warto zapytać o dokładne potrzeby osoby, którą chcemy obdarować. W morele black friday będziemy mieli idealną okazję do kupienia prezentów w świetnych cenach.


Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Komentarze