Fot. Football Ghana
Fot. Football Ghana
obserwathor obserwathor
379
BLOG

XXIII Kolejka Ekstraklasy czyli Grosik vs Ivo albo bardzo dawnych wspomnień czar

obserwathor obserwathor Ekstraklasa Obserwuj temat Obserwuj notkę 74

Lech trafił na Djurgårdens IF w 1/8 finału Ligi Konferencji Europy. Znaczy, będzie rywalizował ze Szwedami, a Ishak, Karlstrom i Dagerstal z ziomami. Oby nasi wygrali, bo w Poznaniu będzie powód do radości, przy okazji jakieś punkciki do rankingu wpadną.

Twarzą poprzedniej kolejki Yeboah - wykoleił poznańską lokomotywę. W Kaliszu za wysokie progi,  już nie dał rady....;-)

Co my tu mamy w tej kolejce? W piątek zaczyna Stal meczem z Piastem, który gra coraz lepiej. W drugim spotkaniu Lech gości Lechię i w tym spotkaniu powinien zainkasować komplet punktów, ale kto to wie..... Sobota zaczyna się w Łodzi, do której przyjeżdża ambitna i bramkostrzelna Warta, może urwie Widzewowi choć dwa punkty? W następnym meczu spotyka się Korona z Wisłą i obu drużynom będzie zależeć na zwycięstwie, wieczorem w Zabrzu dawnych wspomnień czar, myślę że w tym sezonie Legia jednak wygra. Niedzielne południe to wizyta Jagielloni w Legnicy i tu może paść każdy rezultat, kolejny mecz w Szczecinie, w którym Grosicki spróbuje sprawdzić Iviego i jego kolegów, ostatni mecz tego dnia odbędzie się w Krakowie, do którego przyjeżdża rozwałkowany w Kaliszu Śląsk. Poniedziałek to spotkanie Radomiaka z Zagłębiem i to może być niezły mecz z ładnymi bramkami.

Zestaw par XXIII Kolejki Ekstraklasy:

Stal - Piast

Lech - Lechia

Widzew - Warta

Korona - Wisła 

Górnik - Legia

Miedź - Jagiellonia

Pogoń - Raków

Cracovia - Śląsk

Radomiak - Zagłębie

Mecz zaległy XIX Kolejki

Wisła - Warta

SZANOWNĄ MODERACJĘ tradycyjnie pozdrawiam, prosząc o "Ekstraklasę", a może i SG, P.T. Panom Typerom, Bywalcom, Obserwatorom i Wizytatorowi życzę spokojnego weekendu, brak powodu do nerwów na stadionie/przy E-klapie w TV, udanego typowania i zdrowia, bo ono jest najważniejsze.

obserwathor
O mnie obserwathor

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport