Skoro sytuacja eskaluje, doprowadźmy ją do merytorycznego końca. Wprawdzie nie jest mądre dać się prowokować, ale w sytuacji gdy prowokujący nie rokuje zrozumienia wyników swojego postępowania, trzeba niestety być stanowczym.
To jest odpowiedź AI na pytanie kto z Polaków dostał jakieś odznaczenie ukraińskie:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Polacy_odznaczeni_Orderem_%E2%80%9EZa_zas%C5%82ugi%E2%80%9D_(Ukraina)
Każdy z odznaczonych niech sobie odpowie w swoim sumieniu, czy dalsze posiadanie orderu państwa gloryfikującego oprawców, w tym przypadku UPA, jest honorowe. I co z tym należy zrobić.
Niestety, bycie mądrzejszym od prowokatora nie buduje stosunków partnerskich, a tylko pogardę z jego, prowokatora, strony. A na to powinno się odpowiedzieć.


Komentarze
Pokaż komentarze (32)