10 obserwujących
106 notek
68k odsłon
218 odsłon

Uwaga - patrzymy władzy na ręce. Referendum?

Wykop Skomentuj15

19 lipca znowu odrzucono w Sejmie wniosek opozycji o dołączenie do porządku obrad sprawy głosowania nad uchwałą anty Just 447. Rozumiem, że skoro Prezes powiedział, że nie zapłacimy - to za jego rządów nie zapłacimy. Ale rządy i prezesi się zmieniają, a polityka organizacji wyłudzających holokaustowy haracz, pozostaje niezmienna. I popierana stałe przez amerykański establishment, niezależnie czy demokratyczny czy republikański. 

Uważam, że dyskusja w Sejmie na ten temat byłaby bardzo pożądana. Fakt, że przed wyborami byłaby samograjem kampanii wyborczej ale wybory zdarzają się u nas dość często. I właściwie na upartego władza niechętna tego rodzaju dyskusji, zawsze może mieć ten argument w zanadrzu. 

Jeśli rządzący chcą mieć "podkładkę", to po kampanii informacyjnej  powinni rozpisać referendum w tej sprawie. A nawet możnaby je przeprowadzić w dniu najbliższych wyborów do Sejmu. Sprawa jest na tyle poważna, chodzi o tak wielkie żądania, że w zasadzie tylko suweren mógłby podjąć tego typu decyzję. 

https://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=8&NrPosiedzenia=84&NrGlosowania=11


Wykop Skomentuj15
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale