Ojciec 1500+
Ojcowie, nie drażnijcie dzieci, ale wychowujcie je stosując dyscyplinę i nauczając je tego, co się podoba Panu. Ef 6.4
20 obserwujących
106 notek
200k odsłon
  860   6

Atak nożownika przed zakładem Orlenu, czyli wciąż ta sama hi-PO-kryzja

1. Jak facet leczący się psychicznie (Piotr Szczęsny) popełni samobójstwo w proteście przeciw rządom PiS to się o tym trąbi na całą Europę i robi z niego BOHATERA.


2. Jak emerytowany żołnierz zdrowy psychicznie (samobójstwo w "białym miasteczku - NAZWISKO, IMIĘ ani nawet inicjały NIGDY nie zostały podane! do publicznej wiadomości!!) popełni samobójstwo w obronie rządów PiS to się sprawę zamilcza i robi z niego FRUSTRATA i ŚWIRA.


3. Jak członek PO (Ryszard Cyba) morduje pracownika biura PiS (Marka Rosiaka) krzycząc przy aresztowaniu, że nienawidzi pisowców chciał zabić Kaczyńskiego, to się z niego robi "słuchacza Radia Maryja" który chciał zabić DOWOLNEGO polityka np.: Komorowskiego lub Niesiołowskiego.


4. Jak leczący się psychiatrycznie kryminalista - recydywista (Stefan Wilmont) po naoglądaniu się w więzieniu opowieści TVN-u o rzekomej odpowiedzialności rządu PiS za kilku degeneratów w policyjnych mundurach, co doprowadzili do śmierci Igora Stachowiaka ubzdurał sobie, ze jego też torturowano i rzekomo odpowiedzialność za to ponosi rządząca wówczas PO (zwłaszcza, że "tylko" napadał z atrapą na "pisowskie" SKOK-i a dostał wyrok jak za napady z bronią na banki) i w zemście zamordował samorządowca niegdyś związanego z PO (Pawła Adamowicza), to się robi z niego "ofiarę PISOWSKIEJ SZCZUJNI" (TVP).


5. A jak po wielu miesiącach szczucia na Orlen jakiś leczący się psychiatrycznie facet z nożem, granatami hukowymi i atrapą broni próbuje się wedrzeć na teren Orlenu i ciężko rani ochroniarza, to "Onet" o tym wcale nie pisze, tylko dalej szczuje na Orlen, "WP" podobnie (lakoniczna informacja o tym co na ten temat powiedział Sasin ukazała się dosłownie na chwilkę i zniknęła) a wyborcy PO piszą "Nie ma co z tego robić polityki."


Ad 1 i 2. https://www.salon24.pl/u/ojciec1500/1166799,samobojstwo-w-bialym-miasteczku-a-propaganda-granica-czlowieczenstwa-i 

Ad 1 i 3. https://www.salon24.pl/u/peacemaker/816515,swiry-nakrecaja-swirow-a-ubecja-pociaga-za-sznurki 

Ad 3 i 4. https://www.salon24.pl/u/peacemaker/926150,tylko-jedna-narracja-byla-wystarczajaco-psychopatyczna 

Ad 5. https://www.salon24.pl/newsroom/1232022,grozny-incydent-z-nozem-przed-zakladem-orlenu-jest-ranna-osoba#comment-22811522 Lubię to! Skomentuj27 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo