Z perspektywy "Docenta" ...
Ludzie to głupieją szybko i masowo – trzeźwiejąc pojedynczo i bardzo powoli. I może właśnie tak - ukradkiem i bez fanfar - wrócą do nas (i do świata żywych), te miliony wyrolowanych oraz szkodzących sobie i krajowi politycznych zombies, czyli lemingów?
31 obserwujących
30 notek
40k odsłon
  1343   0

Szukasz ideologii LGBT+? Oto ona …

Tytułem wstępu...

Kol. „Niegdysiejszy” 25 sierpnia 2020, 12:55 pod notką - = > Czy geje i lesbijki są groźniejsi od faszyzmu?
"Ideologia LGBT" istnieje i ma się dobrze. Stanowi inspirację i motyw działania części ludzi, którzy identyfikują się jako LGBT+.

Powtarzanie, że LGBT to nie jakaś tam ideologia, tylko konkretni ludzie, jest zawracaniem głowy. Równie dobrze można by powiedzieć, że żaden nazim jako ideologia nigdy nie istniał, byli tylko naziści.

Elementy składające się na tą ideologię bardzo dobrze scharakteryzował już jeden z blogerów Salonu https://www.salon24.pl/u/krzystofjaw/1072127,sw-zakon-rycerek-i-rycerzy-teczy-j-hartmana:
o    wyrugowanie kościoła z przestrzeni publicznej,
o    upadek rodziny,
o    zgoda na powszechną aborcję oraz w coraz większym stopniu na eutanazję,
o    gender,
o    new age,
o    niszczenie tradycji i patriotyzmu,
o    powszechny hedonizm i nihilizm,
o    konsumpcjonizm,
o    seksualizacja dzieci,
o    małżeństwa homoseksualne z możliwością adopcji dzieci,
o    politpoprawność,
o    tolerancja represywna, czyli nietolerancja mniejszości wobec większości,
o    medialna autocenzura,
o    lewacki sposób oglądu rzeczywistości,
o    pozbawione zbiorowego i indywidualnego myślenia społeczeństwa, itp."

Warto pamiętać, że ideologia LBGT+ to jedynie kolejne ogniwo łańcucha, którym jej sponsorzy planują spętać nas wszystkich.

Pamiętajmy też, że nie każdy „człowiek LBGT” automatycznie wyznaje ideologię LGBT (jest dokładnie przeciwnie) … a wśród jej aktywistów dominują osoby heteroseksualne, i podobnie było przy poprzedniej próbie obalenia starego świata, gdy wśród rewolucjonistów walczących "o dyktaturę proletariatu i jego wyzwolenie”,  robotników przemysłowych było, jak na lekarstwo – a tow. tow. Lenin, Stalin, Dzierżyński czy Trocki, to wnętrza fabryki przed 1917 rokiem chyba nigdy wcześniej nie widzieli na oczy…

I że bycie homoseksualistą dziś (sprawa czysto prywatna) oraz bycie aktywistą czy wyznawcą ideologii LBGT (sprawa b. publiczna), to są dwie całkiem różne sprawy, zazwyczaj będące ze sobą w konflikcie.

 A "rewolucyjną",  sekretną wojnę nowego typu

– opartą nie na armiach, armatach i żołnierzach,

ale na kłamstwie, dezinformacji i podstępie,

nie mającą zajmować terenów wroga,

ale kolonizować jego serca i umysły

– to naszej cywilizacji banksterzy wypowiedzieli jeszcze w latach 70-tych XVIII w. (wysyłając w bój pierwszą generację swych rewolucjonistów pod postacią Bawarskich Illuminati) - i odtąd nasze wartości są - w "imię postępu i sprawiedliwości społecznej" - krok po kroku podkopywane, a nasz świat systematycznie demolowany poprzez szatańską afirmację najniższych ludzkich instynktów oraz promowanie i nagradzanie najpodlejszych postaw - etapowo - poprzez coraz to nowe "narzędzia rewolucji", mające najpierw postawić na głowie, a potem zniszczyć "stary, niesprawiedliwy i opresyjny świat" (bo nadal ośmielający się nie klękać przed potęgą banksterów).

I tak, krok po kroku, od lat odbierane są nam podstawowe prawa i wolności na rzecz rosnącej władzy bezdusznego aparatu państwowego (bo przecież gdzieś musiały znaleźć swe miejsce uwolnione przez Haskalę i wyprowadzone z getta masy pobratymców? No bo, tak z ręką na sercu - ilu też prawników, kupców, jubilerów czy dentystów każde państwo tak naprawdę potrzebuje?)

I dlatego jesteśmy /byliśmy/ i będziemy atakowani, za sprawą ludzi sponsorowanych oraz inspirowanych przez banksterów:

  • a to na "stan trzeci",
  • a to na "proletariat przemysłowy" 
  • a to na "proletariat zastępczy" - czyli wszelkie "uciskane mniejszości" (jak dotąd - kobiety, elgiebiety czy imigranci - a "w kolejce" czekają już zoo- i pedofile, a być może też mańkuci i/lub rudzi albo łysi, itp.)

- wedle planu rozpisanego na dekady, stulecia i pokolenia, aby stopniowo spychać nas na margines, zabijając w nas - stworzonych na "obraz i podobieństwo Boga" - nasz wymiar duchowy i nasze człowieczeństwo, celem wypromowania skrajnego materializmu ("bo liczy się >tu i teraz<</i>"), personalnego skundlenia (tak możnych, jak i maluczkich) oraz powszechnego sparszywienia obyczajów ("róbta, co chceta").

  • "Wolność równość, braterstwo... (albo ŚMIERĆ” - o czym "już nie wypada dziś pamiętać")...
  • "Grab zagrabione!" + "Kto nie pracuje, ten nie je"
  • "Zgnoimy Zachód tak, że zacznie śmierdzieć" + "Nie ma tolerancji dla wrogów tolerancji" + "Większość ma się ugiąć przed mniejszością"

A zanim działająca w ich imieniu oraz na ich zlecenie lewica znów rozpęta swój "terror rewolucyjny" danego etapu - jak dotąd, 100+ mln ofiar na świecie (bo do każdego kolejnego "raju na ziemi" to „nie pojmujący konieczności dziejowej ani ducha czasów ciemnogród", niestety, zawsze "trzeba"  zapędzać siłą) - to najpierw robią ludziom wodę z mózgu, łamiąc naszą wolę oporu od środka.

image
 
•    Rewolucję „antyfrancuską” przygotowano atakiem "gigantów Oświecenia" na Kościół i chrześcijaństwo, będące fundamentami ładu moralnego i społecznego;
•    Ta bolszewicka – dołożyła atak na własność prywatną;
•    A obecna, ta obyczajowo-tęczowa (neomarksistowski rozbuchany seks bez granic i odpowiedzialności + "eko-homo-genderyzm") - chce z nas najpierw "zrobić wariata" - dorzucając destrukcję rodziny, kultury, więzi społecznych, estetyki, języka i zdrowego rozsądku drogą podważania praw logiki i natury oraz negowaniem prawdy obiektywnej i postrzeganej rzeczywistości;

Lubię to! Skomentuj30 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale