11 obserwujących
470 notek
54k odsłony
248 odsłon

Naród na Pogrzebie ; i konsekwencje

Ahwaz
Ahwaz
Wykop Skomentuj28

Wczoraj i dzisiaj  był pogrzeb generała Suleimaniego i będzie się kontynuowało do pojutra. Jego trumna i tych którzy razem z nim zostali zabici już była w miastach Kozemein (Irak), Karbala (Irak) i Nadżaf (Irak) i w Iranie będzie w miastach Ahwaz(połódnie) Maszhad (północ) Tehran (jutro) i Kom (na środku Iranu) i pojutrze w Kerman miasto jego urodzenia gdzie zostanie pochowany .

Jutro wszystkie szkoły i uniwersytety są nie czynne i zapowiadam że będzie bardzo duży pogrzeb w Teheranie.

Konsekwencja jest bardzo jasna , Ameryka będzie musiała wyjść się z Iraku , i czekam żeby Iracki sejm utwierdzi prawo które mówi że amerykanie muszą wyjść z Iraku. 

Na pewno to wydarzenie ma wielki wpływ na pobyt amerykanów w Iraku. 

Inną konsekwencją jest to że USA będzie jeszcze bardziej nie nawidzona pośród ludzi niż przedtem , na przykład mój brat nie popiera rządu Irańskiego , ale wyjątkowo lubił Suleimaniego. Wszyscy go lubimi , ponieważ on był barierą przed DAESZ . On wyeliminował DAESZ z mapy świata. 

Na pewno po tym wydarzeniu dla USA będzie bardzo trudne poprowadzić jakie kolwiek rozmowy z Iranem , przez długie lata to będzie nie możliwe.

Jeszcze trzeba powiedzieć że starcie między Irańską armią i Amerykańską będzie coraz bliższe i prawdobodobne które będzie stratą dla USA nie dla Iranu , ponieważ Irańczycy tu żyją , to jest ich kraj ale USA będzie musiała zebrać swoje wojska i wychodzić z tego regionu, ponieważ starcie z Iranem będzie miało taki efekt dla USA w całym bliskim wschodzie a nie tylko w Iran czy w Irak.

Pozdrowienia z Iranu

Wykop Skomentuj28
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale