Aż trudno uwierzyć, że do takiego zdarzenia mogło dojść w katolickiej szkole. 75-letni nauczyciel ze szkoły Schaumburg Christian School na przedmieściach Chicago usłyszał we wtorek zarzuty seksualnego molestowania, po tym jak przed paroma dniami podczas zajęć zaczął się onanizować.
W miniony piątek, gdy wszyscy uczniowie siedzieli w ławkach Paul LaDuke opuścił spodnie i… zaczął się onanizować. Uczniowie natychmiast o wszystkim poinformowali dyrektora. Sędziwy nauczyciel z Hanover Park został jeszcze tego samego dnia wyrzucony z pracy.
W poniedziałek dyrekcja szkoły poinformowała o całym zajściu policję . Tego samego dnia po przesłuchaniu uczniów, świadków zdarzenia, LaDuke został aresztowany. Policja podejrzewa, że do podobnych incydentów z udziałem nauczyciela dochodziło już wcześniej.
Dziś pedagog – ekshibicjonista stanie przed sądem w Rolling Meadows, który zadecyduje o wysokości kaucji.
Paul LaDuke był nauczycielem w Schaumburgu od 1985 roku, wcześniej nauczał matematyki w katolickiej szkole w Colorado.
(Źrodło:informacjeusa.com)
Inne tematy w dziale Rozmaitości