37 obserwujących
365 notek
419k odsłon
  738   0

Czerwonoskórzy Słowianie

Trafiłem na ciekawy artykuł dotyczący materialnych pozostałości budowli służących do polowań na karibu na dnie jeziora Huron w A. Północnej który doskonale potwierdza moje tezy dotyczące zasiedlenia tego kontynentu przez przodków Słowian.

http://www.pnas.org/content/early/2014/04/25/1404404111

Tutaj można przeczytać, co na ten temat pisze prasa.

http://www.sci-news.com/archaeology/science-caribou-hunting-site-lake-huron-01890.html

Na dnie jeziora Huron znaleziono struktury zbudowane przez przodków obecnych Indian służące do polowań na Karibu. Budowle te mają formę równolegle przebiegających wałów zbudowanych z kamienia. Ich zadaniem było skierowania stad karibu w trakcie ich corocznych wędrówek do miejsc w ktorych ze względu na ukształtowanie terenu polowanie na nie było ułatwione.

Sprawa jest o tyle interesująca bo występują frapujące podobieństwa do znalezisk na terenie naszego kraju, o ktorych pisałem tutaj.

http://pogadanki.salon24.pl/567697,waly-slaskie-najstarsza-monumentalna-budowla-na-ziemi

To podobieństwo nie jest przypadkowe ale wynika z tego ze budowle te zostały zbudowane przez Prasłowian którzy przed 12000 lat (a może nawet wcześniej) jako pierwsi podbili kontynent amerykański.

http://pogadanki.salon24.pl/568880,slowianie-byli-pierwsi

Oczywiscie nasuwa się pytanie dlaczego pokrewieństwo to nie ujawnia się wyraźnie w genach tych obu grup ludzkich.

Wynika to z tegoże pod koniec ostatniej epoki lodowej wystąpiły gwałtowne zmiany w wartościach Tła Grawitacyjnego. Dramatyczne podwyższenie tych wartości na skutek zmian we wzajemnym polozeniu orbit planet Układu Słonecznego doprowadziło do raptownego stopienia lądolodu i zakończenia epoki lodowej.

Proces ten był powiązany z dramatycznymi zjawiskami na Ziemi o ktorych pisałem tutaj.

http://pogadanki.salon24.pl/486986,o-przyczynach-przybiegunowania-ziemi

Oczywiście wiązało się to również ze zdziesiątkowaniem pierwotnej ludności prasłowiańskiej oraz jej gwałtownemu genetycznemu przeobrażeniu.

W efekcie wykształciły się nowe grupy haplotypów, nie znane na starym kontynencie, jak i morfologia tych ludzi uległa daleko idącym zmianom.

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Technologie