polish allied blog
"Prawda przeciw światu"
11 obserwujących
202 notki
330k odsłon
  247   0

W Polsce są wielbiciele mordercy Putina

Podziw dla masowego mordercy aż brak słów
Podziw dla masowego mordercy aż brak słów

Tak jak napisałem w tytule, są osobnicy w Polsce, którzy mają obywatelstwo i narodowość polską, a jednocześnie rozpływają się z zachwytem nad ludobójcą, oszustem i złodziejem jakim jest Władimir Władimirowicz Putin. Tu zamieszczam link:


https://www.youtube.com/watch?v=6cds-sFvbpA


Bo tak pięknie mówi, przeciw globalizmowi, NWO, tak konserwatywnie... Przed 1939 rokiem w Europie nie brakowało głupców, którzy chwalili piękne przemówienia Hitlera, a także wcześniej i potem mowy Stalina, Lenina, Trockiego i innych czerwonych  morderców. Z tym że kilkadziesiąt lat temu przepływ informacji był wolniejszy i trudniejszy niż dzisiaj. Obecnie każdy, kto chce znać prawdę dotrze do niej używając internetu i dla żadnego normalnego człowieka nie ulega wątpliwości, że Putin nie jest żadnym obrońcą tradycyjnych wartości, przeciwnikiem globalizmu i świetnym przywódcą, a jest masowym mordercą, kłamcą, złodziejem i satrapą, który dba o tylko o swój własny i jego kolegów z KGB interes.  Jeżeli ktoś tego nie rozumie, to albo jest kompletnym idiotą zza klawiatury, albo świadomie i z premedytacją stoi po stronie tego bydlaka  z Kremla oraz odwiecznego wroga Polski, czyli Rosji. 


Po przeczytaniu tych komentarzy pod przemówieniem Putina, poradziłem aby ci wszyscy jego polskojęzyczni wielbiciele zrzekli się polskiego obywatelstwa i przeprowadzili na stałe do Rosji. Wówczas mogliby w pełni rozkoszować się rządami Władimira Władimirowicza i na co dzień doświadczać  dobrodziejstw jego systemu. Mogliby również zakosztować jakże humanitarnych warunków kolonii karnych, które cieszą się światową renomą. Mój komentarz został szybko skasowany, albowiem wielbiciele Putina nie lubią jak ktoś powie im parę słów prawdy w oczy. 


Oczywiście, mamy wolność słowa i jako zagorzały zwolennik wolności jestem przeciwnikiem cenzury. Tym niemniej pomyślcie jakimi ludźmi są ci, którzy tak ochoczo popierają bandytę i zbira, który wielokrotnie udowodnił swoimi działaniami jakim jest sk....em. Napastnicze wojny w Czeczenii, Gruzji, na Ukrainie, mordowanie przeciwników politycznych (Litwinienko, Politkowska, Niemcow itd.), mordowanie przywódców innych państw (Mashadow, Lech Kaczyński itd.), mordowanie własnych obywateli (zamachy w Moskwie, Wołgodońsku, Bujnaksu, operacje sił specjalnych na Dubrowce i w Biesłanie), okradanie własnego narodu, który poza Moskwą i Petersburgiem w większości klepie biedę, podczas gdy kumple Putina zgarniają miliardy dolarów. 


Jak ktokolwiek mieniący się być Polakiem może ubóstwiać KGB-owskiego tyrana, który nienawidzi Polski i wyraża to wielokrotnie w ostentacyjny sposób? Który jest emanacją ruskiego imperializmu będącego od wieków zagrożeniem dla istnienia Polski? Jak można wierzyć w przemówienia zawodowego kłamcy, który swoimi działaniami przeczy własnym słowom? 


Oceńcie sami. Jak dla mnie ludzie, którzy wypisują podobne, pro-putinowskie brednie są gorsi niż ich kacapscy idole. I nie są Polakami tylko zdrajcami.
polish_allied Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale