Joanna Krzysztofik Joanna Krzysztofik
454
BLOG

Szarzy ludzie w strachu.

Joanna Krzysztofik Joanna Krzysztofik Gospodarka Obserwuj notkę 2

Oto może niezbyt zauważalne, ale jednak istotne, metody terroru szarych obywateli przez władze.

Mnóstwo młodych ludzi robi co może by mieć możliwość kupna mieszkania, co obecnie wymaga sporym wydatkiem. Dlatego zaciągają w banku kredyt a potem latami drżą czy go spłacą, boją się przy tym stracić pracę. Jak nie będą w stanie wywiązać się z umowy spłaty kredytu bank się za nich zabiera.

Niemal każdy rodzaj obrotu pieniądzem jest opodatkowany, nawet jak chcesz wesprzeć kogoś w potrzebie. Mamy na karku tylu „pośredników” w naszych transakcjach że zostaje nam bardzo mało by odłożyć na czarną godzinę. Dodatkowo, obecnie trwa w Brukseli debata by każdy najpóźniej 4 miechy po zakończeniu nauki dostał pracę.

Państwo żyje na kredyt, powiększając tym dług publiczny. A to my musimy wrzucać naszą kasę w tę dziurę bez dna.

Wybory wygrywa ten kto jak najwięcej obieca, a ludzie głosują nie za kimś sensownym, lecz za kimś kto nie jest tak szkodliwy jak ktoś inny. Boją się też nie głosować za obecnym porządkiem ze strachu że do władzy dojdą szaleńcy. Politycy i ich poplecznicy czują się generalnie bezkarni w tym systemie.

 

To i więcej na ten temat znajdziecie tuhttp://www.bankier.pl/wiadomosc/Polska-droga-do-zniewolenia-2710022.html

 

 

 

 

Pokrewne notki:

http://polskatonaszdom.salon24.pl/472623,skad-to-bezrobocie

http://polskatonaszdom.salon24.pl/473947,chca-by-gospodarka-dostala-zaparcia

 

Jak sami sobie nie pomożemy to kto nam pomoże, do cioty jasnej?! Przestańmy wybierać tych pacanów i postawmy na ludzi zdrowo myślących!

[niedostępny]

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (2)

Inne tematy w dziale Gospodarka