Blog
Sprawa 1 Ds. zatuszować/12
Polskie ZOO

Polskie ZOO

Piwnik: "anomalia siedlecka"
1 obserwujący 303 notki 168321 odsłon

Ciekawe, gdzie się podziewa Wczesne Lato tego lata. W jakiej podróży po świecie. Jeden proces wygrałem proszę Pana. To chciałem powiedzieć. Pozdrawiam. 

Dział: Rozmaitości, Temat: Podróże
0 0 01.09.2016

Analizuję ciągle sprawę znieważenia sędziego Bogdana Górskiego z Sądu Okręgowego w Siedlcach. Tu kuriozalna sytuacja zaistniała. O sprawie wiedziała przewodnicząca wydziału Grażyna Jaszczuk. Ona jest też wiceprezesem Sądu....

Dział: Polityka, Temat: Prawo
0 0 09.06.2016

O mnie

Ludzie nie wierzą, że to co się zdarzyło miało miejsce. Ale się zdarzyło. Pani Sędzia Barbara Piwnik, była Minister Sprawiedliwości nazwała to "anomalią siedlecką" w wymiarze sprawiedliwości. Na blogu tym nie będzie nazwisk przestępców. Będą tylko nazwiska osób wypełniających funkcje publiczne i będące osobami publicznymi. Będę wyciągał ich pochowanych za organami Państwa. Tak jak nawołuje Leszek Balcerowicz. A za myśl przewodnią obieram pytanie europosła Wojciechowskiego "Czy sędzia Zych wzięła łapówkę?" A i słowa Adama Sandauera powtórzę jako moje "Ta strona poświęcona będzie skur..stwu. Oczywiście tylko i nie całemu. Za dużo tego w naszym państwie. Opisuje ona to co było moim losem. Każdej zamieszczonej informacji mogę dowieść i bronić dokumentami". Jednocześnie przepraszam za błędy literowe. Jestem po ciężkim paraliżu i czasem mam kłopoty ze wzrokiem.

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @STARY DZIADEK Konieczny jest adres na FB, pod którym było konto
  • @Autor Nie ma osoby "Zuzanna Sikora-Gancarz" na Facebooku
  • @LIBERALNYMOTLOCH To nie pomyślałem o tym, że podwyżkę policzą. I za ryzyko zawodowe....