0 obserwujących
42 notki
18k odsłon
474 odsłony

Mateusz Saletra potrzebuje naszej pomocy - Pomagamy.Dbv.Pl

Zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o pomoc finansową na leczenie i rehabilitację Mateuszka chorego na Zespół Downa i Wadę serca.
Zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o pomoc finansową na leczenie i rehabilitację Mateuszka chorego na Zespół Downa i Wadę serca.
Wykop Skomentuj

 

"Nie można wszystkim pomóc, powiada małoduszny  i nie pomaga nikomu"
- Marie von Ebner-Eschenbach


Mateuszek Saletra urodził się 15 marca 2008 roku z Zespołem Downa i wadą serduszka.
Jest pod opieką kardiologa, endokrynologa, logopedy, pedagoga, psychologa i neurologa.

Mateuszkowi potrzebna jest intensywna terapia logopedyczna, ponieważ, wypowiada tylko pojedyncze słowa. Chłopiec potrzebuje ciągłej stymulacji, opieki specjalistów oraz rehabilitacji. Niestety turnusy rehabilitacyjne, specjalistyczne konsultacje i terapia logopedyczna wiążą się z dużymi wydatkami.

Mateusz jest chłopcem bardzo pogodnym, uśmiechniętym, mimo iż w swoim życiu doświadczył wiele bólu. Rodzice każdego dnia poprzez pracę nad dzieckiem, stymulację i zabawę, dają mu nadzieję bycia takim, jak inne dzieci - samodzielnym i szczęśliwym, jednak do tego potrzebne są środki finansowe. Dlatego bardzo proszę Państwa o Pomoc.

Wraz z rodzicami Mateuszka
będę niezmiernie wdzięczna ludziom wielkiego serca za wszelką pomoc.


Numer konta w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", na który możesz skierować pomoc, znajdziesz w tym miejscu: pomagamy.dbv.pl/...490

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości