Aktywne Miejsce Pracy Biurowej
Czy jesteśmy skazani na krzesło? Czy bóle kręgosłupa są nieodłącznym atrybutem pracy biurowej? W jaki sposób uniknąć dolegliwości związanych z biurowym charakterem pracy? Aktywne Miejsce Pracy Biurowej – to rozwiązanie wielu problemów. Pracuj - spacerując
12 obserwujących
86 notek
51k odsłon
399 odsłon

Macie rację. Koronawirus nas otoczył i zabija bez litości.

Wykop Skomentuj13

Muszę Wam przyznać, że macie racje wszyscy Ci, którzy twierdzicie, że epidemia wirusa szaleje. Codziennie wirus zabija tysiące ludzi na całym świecie, setki ludzi we Włoszech i w Hiszpanii, dziesiątki w USA, nawet pojedyncze osoby w Polsce.

Jest to przeogromna tragedia dla naszego świata. Przedsięwzięte środki, są na pewno za małe. Należy zaostrzyć kurs i podjąć kolejne wyzwania.  Prośmy naszych rządzących, mało tego, żądajmy tego aby ograniczyć dodatkowo nasze możliwości,prawa i swobody. Pozwólmy, aby śledzono wszystkich wykrytych zainfekowanych, rozszerzmy ten postulat o osoby kichające i kaszlące chore na inne typy koronawirusow, te które znamy i poznamy w przyszłości. Przykład Chin, Korei doskonale pokazuje jak rewelacyjne wyniki miały takie działania. Nie przejmujmy się tym, że liczba osób, które umierały przed epidemią jest podobna do tej, która umiera obecnie. Mało tego ta liczba jest nawet mniejsza, gdyż dzięki zachowaniu higieny osobistej osoby wcześniej umierające na infekcje grypowe, umierają w mniejszej liczbie. Brawo. To tylko pokazuje, jak dobre były decyzje, które podjęli liderzy światowych społeczeństw. Tak trzymać. Utrzymajmy ten rygor do końca świata i jeden dzień dłużej.

Dziękujmy za wszystkie tarcze antykryzysowe. Dziękujemy za dodrukowane tryliony dolarów, euro i złotych polskich to wspaniałe, że nasi przywódcy w tak doskonały sposób zareagowali na to co się wydarzyło, bez względu na to, czy ma to realne podstawy czy nie. Najważniejsze, że się nami opiekują i że dzięki nim przeżyjemy. Zdziesiątkowani, poturbowani, bez pracy i perspektyw...ale najważniejsze zjednoczeni w  walce.

I pamiętajmy o tym, aby codziennie zwiększać ilość testów robionych w społeczeństwie, aby wykazać jak epidemia się rozwija i ma się dobrze. Nie dopuśćmy do tego aby liczba testów zmalała, żeby się nie okazało że wirus przestał już szaleć. Co będzie jak ludzie znowu przestaną myć ręce!

" Liga rządzi! Liga radzi! Liga nigdy Cię nie zdradzi!"

wdzięczny

Jakub

PS

Zlikwidujmy ZUS, PODATKI, SZKOŁY STACJONARNE, URZĘDY. OKAZUJE SIĘ NAGLE, ŻE TO WSZYSTKO CO WCZEŚNIEJ BYŁO NIEMOŻLIWE nawet NIEDOPOMYŚLENIA DZIĘKI WIRUSOWI DZISIAJ MOŻNA WPROWADZIĆ. I NIC SIĘ NIE DZIEJE. TO NIEPOWTARZALNA SZANSA NA PRZEBUDOWANIE ŚWIATA NA NOWO. TEGO CHCEMY?...a może tak....

Wykop Skomentuj13
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości