Aktywne Miejsce Pracy Biurowej
Czy jesteśmy skazani na krzesło? Czy bóle kręgosłupa są nieodłącznym atrybutem pracy biurowej? W jaki sposób uniknąć dolegliwości związanych z biurowym charakterem pracy? Aktywne Miejsce Pracy Biurowej – to rozwiązanie wielu problemów. Pracuj - spacerując
4 obserwujących
39 notek
18k odsłon
218 odsłon

Koronawirus. "Zakończcie lockdown!". Głos lekarzy z Kalifornii.

Wykop Skomentuj7

Kolejny głos w dyskusji tym razem ze Stanów Zjednoczonych. Dwóch lekarzy amerykańskich. Praktycy.

Informacje dotyczące hrabstwa Kern i Kalifornii.

https://www.youtube.com/watch?v=2h2QMkS5Ftw&feature=youtu.be

tak działa cenzura Youtub'a. Link do wywiadu został skasowany. W linku poniżej tekstu jest  odniesienie do artykułu w Bakersfield.com , w którym ten wywiad dalej można obejrzeć.

Konferencja prasowa doktora Ericksona dotycząca  COVID19:

Czy izolacja, schronienie w domu nadal ma sens?

BAKERSFIELD, Kalifornia, lekarze Dan Erickson i Artin Massihi z Accelerated Urgent Care wzywają hrabstwo do zakończenia "lockdown" pomimo trwającej pandemii COVID-19. W środę odbyła się konferencja prasowa, podczas której rozmawiali o pandemii koronawirusa zarówno na szczeblu państwowym, jak i lokalnym. Podczas konferencji dr Erickson powiedział, że pacjenci potrzebujący innych metod leczenia nie przychodzą do gabinetów lekarskich z powodu strachu.Kiedy rozmawiam z lekarzami na ostrym dyżurze w całym kraju, co się dzieje? Cóż, ponieważ COVID stał się centrum uwagi, ludzie z chorobami serca, ludzie z nowotworami, nadciśnieniem i różnych rzeczy, które są krytyczne, decydują się nie przyjść na podstawie strachu. Więc to, co to robi, zmusza system opieki zdrowotnej do skoncentrowania się na COVID, a nie na niezliczonej ilości innych rzeczy, które są krytyczne, Zamykane są oddziały szpitalne ponieważ nie mamy tam personelu, a główną przyczyną jest strach"; - mówili lekarze o obecnie stosowanych środkach kwarantanny i stwierdzili, że kwarantanna zdrowych jest sprzeczna z tym, co studiowali. 

Postanowiliśmy trzymać ludzi w domu i izolować ich, mimo że wszystko co studiowaliśmy na temat kwarantanny,  to była zazwyczaj kwarantanna chorych. Kiedy ktoś ma odrę, poddajesz go kwarantannie. Nigdy nie widzieliśmy aby zdrowych, bez choroby i bez objawów i zamykano w ich w domach. Tak więc niektóre z tych rzeczy z tego, co studiowaliśmy z immunologii i mikrobiologii, tak naprawdę  kłócą się z tym, co właśnie robimy"; - powiedział Erickson.

poniżej link do artykułu w Bakersfieldnow.com

https://bakersfieldnow.com/news/coronavirus/accelerated-urgent-care-provides-statistical-update-on-covid-19


podyskutujcie z tymi lekarzami. To praktycy... 


Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości