Aktywne Miejsce Pracy Biurowej
Czy jesteśmy skazani na krzesło? Czy bóle kręgosłupa są nieodłącznym atrybutem pracy biurowej? W jaki sposób uniknąć dolegliwości związanych z biurowym charakterem pracy? Aktywne Miejsce Pracy Biurowej – to rozwiązanie wielu problemów. Pracuj - spacerując
4 obserwujących
39 notek
18k odsłon
570 odsłon

Wojtek Brzozowski powiedział prawdę o koronawirusie w TVP?

Wykop Skomentuj50

Poniżej link do dyskusji w Pytanie na Śniadanie i do tego wypowiedź niemieckiego Lekarza na temat tego co się dzieje w sprawie koronawirusa. Tłumaczenie tego co mówi lekarz niemiecki fatalne...ale ...sens da się zrozumieć.

https://www.youtube.com/watch?v=BaycZF9SQYU&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2EkParpyDiwkZS3gXs0Ejm_wkjmaVD2lM2ujwXxvjs7XdEKSRPVBhOByU


W "pytaniu na śniadanie" odbyła się wymiana zdań pomiędzy

Lekarzem: Michał Sutkowski Prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych oraz Rzecznik Prasowy Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce.

i Sportowcem: Wojciech Brzozowski 7-krotny mistrz świata w Windsurfing'u

na koniec jako komentarz do tej wymiany zdań jest dodana wypowiedz niemieckiego lekarza

Lekarz niemiecki:  dr Kraemmer praktyk na temat koronawirusa ze swojego gabinetu......ma dość kłamstw na temat koronawirusa.

jeszcze link do oryginalnej wypowiedzi lekarza z Niemiec: My nie jesteśmy teoretykami spiskowymi. My lekarze jesteśmy lekarzami praktykującymi! Kto kieruje teraz Instytutem Roberta Kocha! Weterynarz... niech on zajmie się swoimi kotami, psami i szczurami! Pozwólcie nam się zajmować ludźmi!

https://www.youtube.com/watch?v=rRamB2imJ4Y&t=8s

Ludzie nie umieraja na COVID-19 tylko z powodu złej diagnozy. 80% Pacjentów zmarłych na Covid-19 umiera na zatorowość płucną.

Obdukcje w Szwajarii i w Niemczech (w Hamburgu) to potwierdziły. To oznacza, że Ci pacjenci powinni byc inaczej leczeni! Dostać leki na zakrzepowość krwi!!! LUDZIE TO JEST KRYMINAŁ! 80% ludzi leczonych na COVID-19 nie powinno umrzeć, gdyż ktoś na siłę , źle zdiagnozował ich chorobę. Gdyby były przeprowadzane obdukcje po śmierci osób zmarłych na covid-19 to ....

Ten lekarz twierdzi że 8 na 10 pacjentów zmarłych na COVID-19 mogłoby żyć! rozmiecie?

to jest kryminał!a telewizji tymaczasem odbywa się dyskusja...

dr. Michał Sutkowski twierdzi : mamy tragedię, sytuacja jest fatalna 350 tys ofiar koronawirusa na całym świecie. Czekamy na szczepionkę.

Wojciech Brzozowski odpowiada: 500 tysiecy ofiar grypy mamy co roku...

Konsternacja.

Posłuchajcie.

Rozdawajcie.

Wykop Skomentuj50
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości