Prawda bez politpoprawności
Mówię prawdę o wydarzeniach w Polsce i na świecie
4 obserwujących
146 notek
126k odsłon
386 odsłon

Skoki narciarskie. Cud na skoczni w Seefeld

Wykop Skomentuj4

Wczoraj w austriackim Seefeld odbył się konkurs mistrzostw świata w skokach narciarskich. Choć po pierwszej serii byliśmy na dole tabeli, nikt nie wierzył w Polaków ale stała się rzecz niemożliwa. Po pierwszej serii Dawid Kubacki był 27 a Kamil Stoch 18, warto wspomnieć że polscy skoczkowie w pierwszej serii skakali w najgorszych warunkach. Sytuacja diametralnie zmieniła się w drugiej serii, to tych dwóch polskich skoczków mieli najlepsze warunki a przeciwnicy najgorsze. Ostatecznie Dawid Kubacki zajął pierwsze miejsce a Kamil Stoch był drugi. Brawa dla naszych skoczków, bo sprawiedliwości stało się zadość.

W sukces Polaków nie wierzył nawet trener naszych reprezentantów Stefan Horngacher.

Oczywiście są również przegrani tego turnieju, a są to.........organizatorzy. W takich warunkach konkurs nie powinien się odbyć, sypał śnieg i wiał wiatr. Miejmy nadzieję że podobne sytuacje już się nie powtórzą a następne turnieje skoków narciarskich będą odbywać się w normalnych warunkach.

Miejmy również nadzieję że polscy skoczkowie będą wygrywać konkursy w skokach narciarskich zarówno w mistrzostwach jak i w Pucharze Świata, szczególnie że ostatnio nie skakali najlepiej. Oby wczorajszy turniej był przełomem.

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Sport