0 obserwujących
199 notek
97k odsłon

Ostatnie komentarze

@poker Czy razem z Putinem? Mnie się zdaje, że Rosjanie nie musieli mocno się angażować, aby samolot się rozbił. W wojsku polskim źle się dzieje zza wszystkich naszych rządów.
Mit Powstania potrzebny jest teraz! "...Pan narodu, margrabio, nie zmienisz, tu rozsądku rzadko się używa. A jedyne, co naprawdę umiemy, to najpiękniej na świecie przegrywać." Tak, smutno mi Boże!
JKM o trgedii w Norwegii "P.Andrzej Behring Breivik zastrzelił w Norwegii prawie100 osób. To oczywista zbrodnia popełniona przez szaleńca. Tym niemniej szaleńcy – jurodiwyje ljudzi – bardzo często wyczuwają nastroje panujące w...
MM twardziel "Mięczaki wracają do bazy. Twardziele zasuwają dalej." - po wyroku TK. Panie MM, jest Pan Nudny. Ciekawe, kiedy skazani na straceńczy bój miejscowi PJN-owcy zaczną się na Pana wkurzać?
@marcinkk 1.1 K.F. ma trochę racji. W większości gmin orliki wybudowano, ale prawie wszędzie władze udają, że realizują program zawarty w umowach na ich budowę. Grają tam w piłkę głównie młodzi po 30-tce. Pozdrawiam