0 obserwujących
2 notki
2103 odsłony
2008 odsłon

Chińskie maseczki

Wykop Skomentuj61

Notorycznie wyciszaną w mediach informacją jest ideologia realizowana przez chińskie władze, podczas gdy tamtejsza władza - Komunistyczna Partia Chin - otwarcie ją deklaruje w nazwie swojej partii. Komunistyczni specjaliści wkładają więc ogromny wysiłek intelektualny w obmyślanie takich działań, żeby będąc realizowanymi, ostatecznie wspomogły one realizację interesów władz chińskich.

Każdy myślący logicznie człowiek wie, że każde działanie jeśli nie jest zgodne z czyim interesem, to jest z nim sprzeczne, a nawet jeśli nie jest, to oznacza on utratę energii i środków na działania zbędne z punktu widzenia danego interesu, a więc i tak przynosi ono skutki niepożądane. Uzasadnione jest więc stwierdzenie, że grupa ludzi, która potrafi utrzymać duży wpływ na życie innych ludzi doskonale zdaje sobie sprawę, że realizować swój własny interes trzeba we wszystkich sferach życia, a nie tylko wybranych. Dotyczy to również wysyłania maseczek ochronnych oraz wszelkich innych form działań określanych jako "pomoc". Ostatecznie chińskie maseczki mają realizować nie te cele, które nam się wydaje, że będą realizować, ale cele, które są wpisane w nazwie partii, czyli komunistyczne.

Warto więc obserwować skutki społeczne sprowadzenia chińskich masek samolotem, a także przemyśleć - również dla samego siebie - jakie mogą one mieć skutki indywidualne, a o których zdające sobie sprawę z ostatecznego (i - powiedzmy sobie szczerze - publicznie zadeklarowanego) przeznaczenia masek polskie władze i polskie media nam dzisiaj nie powiedzą.

Wykop Skomentuj61
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka