cyrk przyjechał
cyrk przyjechał
quahadi quahadi
200
BLOG

POdział rotacyjny stołka

quahadi quahadi Polityka Obserwuj notkę 19

Krótko: #KOnstytucja #deMOkracja 

Cyrk przyjechał:

Co mam sądzić o  koalicji, która nie potrafi podzielić się przynależnymi im stołkami? 

POmysł z rotacyjnym POdziałem stołka marszałkowskiego to głupota czystej wody.

To nie  tylko cyrk z głosowaniami w sejmie (odwołać/powołać),

to także rotacyjny prezydent ;-) Taka logika tego pomysłu.

art. 131 Konstytucji RP

1. ".... W razie uznania przejściowej niemożności sprawowania urzędu przez Prezydenta Rzeczypospolitej Trybunał Konstytucyjny powierza Marszałkowi Sejmu tymczasowe wykonywanie obowiązków Prezydenta Rzeczypospolitej."

pzdr


ps.

A co jednak, gdy  jedno z tych cyrkowych głosowań (odwołać/powołać) się nie powiedzie? Życie i polityka, to nie tylko arytmetyka sejmowa.

Rozwiążecie KOalicję? POdacie rząd do dymisji? A może przeprowadzicie reasumpcję?


 


quahadi
O mnie quahadi

burak, amator, gracz przypadkowy, a czasem skuteczny wygrane rozdanie, to kwestia wiary w zwycięstwo, reszta jest, hihi, tylko zimną logiką i techniką rozgrywki     wyjęte z Waszych komentarzy ;-)   "Stale tam zaglądam. Wciąż w nadziei, że wreszcie coś zrozumiem, nawet błysnę rozwiązaniem....."   "chyba powinienem wnioskować o zbanowanie całego bloga quahadi, bo jest wybitnie niebezpieczny dla zdrowia psychicznego i nawet fizycznego"   "Na oko nie ma problemu" i " ...to mi zasugerował były Mistrz Europy Open. Ale też był zmęczony upałem." "sytuacja jest o tyle prosta, co prawie beznadziejna"   "przy układzie ..., to ciemność widzę... ale jeszcze pomyślę :)"   i to jest właściwe podejście do problemu ;-)     NA TYM BLOGU MOŻESZ PISAĆ I GADAĆ PRAWIE O WSZYSTKIM POD WARUNKIEM: 1/ ŻE PISZESZ  RÓWNIEŻ O BRYDŻU; 2/ ŻE LOGICZNA ARGUMENTACJA JEST WCHŁANIANA     I ANALIZOWANA     PRZEZ TWOJE NIEDOMYTE KOMÓRKI; 3/ ŻE NIE BOISZ SIĘ POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW,   4/ ŻE WIESZ , ŻE JA CZASEM     "LUBIĘ PODYSKUTOWAĆ"     s - spades = piki,   h - hearts = kiery, d - diamonds = kara c - clubs = trefle   Tabela rozkładu kolorów: ku wiecznej chwale Tego barda Tradycja: Quasimodo:

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka