mniejwięcej brydż
oraz struganie w aDNA
16 obserwujących
183 notki
60k odsłon
58 odsłon

EPT Malta

Wykop Skomentuj

Właśnie rozgrywany jest główny turniej pokerowy z cyklu EPT na Malcie. Jednym z faworytów do zwycięstwa jest Dominik Pańka, kóry wystartuje, do przedostatniego dnia zmagań, z trzecim stackiem (o ile pamiętam 58 blindów).

Widziałem jak wczoraj Pańka, mając niecałe 4 blindy, czyli będąc w pokerowym Mordorze (lub piekle jak kto woli), toczył heroiczne boje o przetrwanie w turnieju.

Szczęście w dniu wczorajszym miało na imię Dominik i ostatecznie zakończył on dzień w czołówce turnieju, a jego główny rywal Ole Schemion, z którym Pańka zmuszony był grać większość rozdań bez pozycji, oddał znakomitą większość swych żetonów rywalom (tilt? - wydawało mi się, że od pewnego momentu, Schemion grał zbyt loose! - jakby na siłę chcąc odegrać straty).

Tu link do streszczenia wczorajszych dokonań Pańki:

https://pl.pokernews.com/newsy/2016/10/niesamowity-dzie-dominika-pa-ki-mia-3bb-ma-trzeci-stack-24492.htm 

Co ciekawe z poziomu ponad 250 tys. żetonów Dominik prawie podwoił ich liczbę grając genialnie pre-flop i zgarniając pule bez oglądania kart spadających na stół - niebywałe!!! ;-)

Jeśli ktoś ma problemy ze strategią turniejowej gry short stackiem, polecam odnalezienie na YT relacji z wczorajszej gry Pańki - majstersztyk!

Dyskusyjne rozdanie to dla mnie coin flip 88 Dominka vs T9o Frederika Jensena, ale skoro zdecydowanie bardziej ogarnięci pokerowo komentatorzy mieli z nim problemy, to już z pewnością nie mnie oceniać grę mistrza...

O godz. 12- tej wznawiają grę.

Tu link do transmisji przez net: http://www.intellipoker.pl/articles/EPT-Live

Powodzenia Dominik!

 

ps.

I jeszcze trochę muzyki w uzupełnieniu komentarza do rewelacyjnej gry Dominika Pańki:

 

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale