To i owo
Przez poznanie do poznania...
39 obserwujących
980 notek
572k odsłony
  1409   0

Przecieki dotyczące przygotowań do Debaty: Biden-Trump

Przecieki dotyczące przygotowań do Debaty: Biden-Trump

Debaty prezydenckie nigdy nie dotyczą tego, który kandydat faktycznie wygrywa na podstawie faktów lub umiejętności debatowania. W rzeczywistości prawie zawsze dotyczą tego, jak dany kandydat wypada w porównaniu z oczekiwaniami, jakie stawiają mu główne media lub konwencjonalna mądrość.

Prezydent Trump odbędzie we wtorek 29 IX 2020 roku debatę z demokratycznym kandydatem na prezydenta Joe Bidenem. Zapytany, jak idą jego przygotowania do debaty, prezydent Trump powiedział w niedzielę dziennikarzom, że kilku znanych Republikanów pomagało mu przygotować się do wielkiego wydarzenia.

Byli to gubernator New Jersey Chris Christie, jak i były burmistrz Nowego Jorku Rudy Giuliani (magik erystyki), odegrali rolę Joe Bidena…

Prezydent powiedział również: „...że to nie żart, proponuję, aby mnie i Joe Biden poddać testom na obecność leków poprawiających wydajność przed wtorkową debatą”.

„Nie żartuję” - powiedział Trump.

Prezydent zauważył, że debata Bidena z Berniem Sandersem była znacznie lepsza niż jego wcześniejszy występ z "Pocahontas (Elizabeth Warren ) i Kamalą Harris".

„Ludzie mówią, że Biden był na lekach poprawiających wydajność. Wiele osób to powiedziało. Wiele osób to napisało” - powiedział Trump.

Zapytany, ile czasu poświęca na przygotowania do debaty, Trump powiedział, że jest zajęty „kierowaniem krajem”.

W sztabie prezydent Donalda Trumpa trochę się martwią bo prezydent ciężko pracuje, że może wpaść w klasyczną pułapkę niedopracowania się do pierwszej debaty?

Przynajmniej dobrze jest wiedzieć, że prezydent ma kilku ostrych Republikanów odgrywających rolę jego przeciwnika.

Demokraci uważają, że w debatach prezydenta Trumpa potrzebujemy weryfikatorów faktów? Potrzebujemy ich w porządku, ale tylko do skorygowania astronomicznych liczb, które Biden wciąż miota.

Podczas demokratycznej debaty prezydenckiej w lutym Biden twierdził, że 150 milionów Amerykanów, czyli około połowa populacji USA, zmarło z powodu „przemocy z użyciem broni” od 2007 roku. USA co roku, a około dwie trzecie tych zgonów to samobójstwa.

Joe Biden to trudny przeciwnik jest w polityce dłużej niż Trump. Biden to polityczny haker…

Biden rozmawiał o polityce i debatował nad nią na najwyższych szczeblach dyskursu narodowego, odkąd Richard Nixon był prezydentem.

Donald Trump zajmuje się polityką dopiero od około pięciu lat. Brał udział tylko w trzy debatach (jeden na jednego), wszystkie przeciwko Hillary Clinton…

Sztab Joe Bidena rozebrał te debaty (Clinton-Trump) na „klatki”, zatrudniono uniwersyteckich ekspertów z USA, UE i innych państw na wyłapywanie słabości Trumpa. To już poziom gier wojennych...

Wtorkowa debata będzie prowadzona w Case Western Reserve University i Cleveland Clinic w Cleveland w stanie Ohio, przez Chris Wallace gospodarza Fox News Sunday... Czas debaty to 90 minut....


....

Lubię to! Skomentuj51 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka