To i owo
Przez poznanie do poznania...
22 obserwujących
671 notek
301k odsłon
1403 odsłony

Przecieki dotyczące przygotowań do Debaty: Biden-Trump

Wykop Skomentuj51

Przecieki dotyczące przygotowań do Debaty: Biden-Trump

Debaty prezydenckie nigdy nie dotyczą tego, który kandydat faktycznie wygrywa na podstawie faktów lub umiejętności debatowania. W rzeczywistości prawie zawsze dotyczą tego, jak dany kandydat wypada w porównaniu z oczekiwaniami, jakie stawiają mu główne media lub konwencjonalna mądrość.

Prezydent Trump odbędzie we wtorek 29 IX 2020 roku debatę z demokratycznym kandydatem na prezydenta Joe Bidenem. Zapytany, jak idą jego przygotowania do debaty, prezydent Trump powiedział w niedzielę dziennikarzom, że kilku znanych Republikanów pomagało mu przygotować się do wielkiego wydarzenia.

Byli to gubernator New Jersey Chris Christie, jak i były burmistrz Nowego Jorku Rudy Giuliani (magik erystyki), odegrali rolę Joe Bidena…

Prezydent powiedział również: „...że to nie żart, proponuję, aby mnie i Joe Biden poddać testom na obecność leków poprawiających wydajność przed wtorkową debatą”.

„Nie żartuję” - powiedział Trump.

Prezydent zauważył, że debata Bidena z Berniem Sandersem była znacznie lepsza niż jego wcześniejszy występ z "Pocahontas (Elizabeth Warren ) i Kamalą Harris".

„Ludzie mówią, że Biden był na lekach poprawiających wydajność. Wiele osób to powiedziało. Wiele osób to napisało” - powiedział Trump.

Zapytany, ile czasu poświęca na przygotowania do debaty, Trump powiedział, że jest zajęty „kierowaniem krajem”.

W sztabie prezydent Donalda Trumpa trochę się martwią bo prezydent ciężko pracuje, że może wpaść w klasyczną pułapkę niedopracowania się do pierwszej debaty?

Przynajmniej dobrze jest wiedzieć, że prezydent ma kilku ostrych Republikanów odgrywających rolę jego przeciwnika.

Demokraci uważają, że w debatach prezydenta Trumpa potrzebujemy weryfikatorów faktów? Potrzebujemy ich w porządku, ale tylko do skorygowania astronomicznych liczb, które Biden wciąż miota.

Podczas demokratycznej debaty prezydenckiej w lutym Biden twierdził, że 150 milionów Amerykanów, czyli około połowa populacji USA, zmarło z powodu „przemocy z użyciem broni” od 2007 roku. USA co roku, a około dwie trzecie tych zgonów to samobójstwa.

Joe Biden to trudny przeciwnik jest w polityce dłużej niż Trump. Biden to polityczny haker…

Biden rozmawiał o polityce i debatował nad nią na najwyższych szczeblach dyskursu narodowego, odkąd Richard Nixon był prezydentem.

Donald Trump zajmuje się polityką dopiero od około pięciu lat. Brał udział tylko w trzy debatach (jeden na jednego), wszystkie przeciwko Hillary Clinton…

Sztab Joe Bidena rozebrał te debaty (Clinton-Trump) na „klatki”, zatrudniono uniwersyteckich ekspertów z USA, UE i innych państw na wyłapywanie słabości Trumpa. To już poziom gier wojennych...

Wtorkowa debata będzie prowadzona w Case Western Reserve University i Cleveland Clinic w Cleveland w stanie Ohio, przez Chris Wallace gospodarza Fox News Sunday... Czas debaty to 90 minut....


....

Wykop Skomentuj51
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka