To i owo
Przez poznanie do poznania...
23 obserwujących
703 notki
334k odsłony
946 odsłon

Pani Sidney Powell w akcji, demaskuje fałszerstwa wyborcze w USA

Wykop Skomentuj28

Pani Sidney Powell w akcji

Sidney Powell, członek zespołu prawnego prezydenta Donalda Trumpa, przeczytał w poniedziałek oświadczenie, w którym twierdzi, że oprogramowanie wyborcze Smartmatic zostało zaprojektowane specjalnie do fałszowania wyborów i odwracania głosów na konkretnego kandydata.

https://www.salon24.pl/u/r8w8b8j8/1091920,bedzie-sprawa-procesowa-w-usa-wieksza-niz-afera-watergate

Wiadomość pojawia się po tym, jak Powell oświadczyła w niedzielę, że zespół Trumpa ma bezpośrednie dowody na to, że wybory prezydenckie w 2020 roku zostały sfałszowane przy użyciu oprogramowania.

 „Właśnie otrzymałem oszałamiające dowody od świadka z pierwszej ręki, powiedzmy wysokiego rangą oficera wojskowego, który był obecny, gdy Smartmatic został zaprojektowany w taki sposób i mam zamiar przeczytać Państwu fragmenty z tych oświadczeń - powiedziała Lou Dobbsowi z Fox Business.

" „Z oświadczenia pod przysięgą -” Smartmatic zaprojektowano w taki sposób, aby system mógł zmieniać głos każdego wyborcy bez wykrycia. Chodziło o to, aby samo oprogramowanie działało w taki sposób, że gdyby wyborca ​​miał umieścić odcisk kciuka lub odcisk palca na skanerze, to odcisk palca byłby powiązany z zapisem nazwiska i tożsamości wyborcy jako głosującego, ale wyborca ​​nie byłby śledzony czy jego głos był prawidłowo zliczony…..

Wyjaśnił, że system będzie musiał zostać skonfigurowany tak, aby nie pozostawiał żadnych dowodów dla zmienionego głosu dla konkretnego wyborcy i że nie będzie żadnych dowodów, które wskazywałyby na nazwisko lub odcisk kciuka lub że głos został zmieniony....

Smartmatic zgodził się stworzyć taki system i wyprodukować oprogramowanie i sprzęt do realizacji celów prezydenta Chaveza ”. Według informatora system głosowania Smartmatic został wdrożony w Wenezueli w 2006 roku, kiedy prezydent Hugo Chavez pokonał Manuela Rosalesa prawie sześcioma milionami głosów.

Twórca  obserwował wielokrotne wybory, w których zmanipulowane wyniki doprowadziły do ​​miażdżących zwycięstw. Informator twierdził, że system Smartmatic został ponownie użyty w 2013 r. po śmierci Chaveza, kiedy do władzy doszedł wenezuelski dyktator Nicolas Maduro. Powell podsumowała oświadczenie pod przysięgą, mówiąc, że informator siedział w pokoju kontrolnym, gdzie podawano wyniki na żywo, gdy przychodziły, aby można było zobaczyć, „czy dane wyborców są na ich korzyść, czy przeciwko nim”.

 Jeffrey (informator) stwierdził, że głosy mogą być przenoszone z jednego kandydata na drugiego w czasie rzeczywistym za pośrednictwem oprogramowania Smartmatic.

  Systemy Smartmatic były podłączone do Internetu i zasilane bezpośrednio ze sterowni. Kiedy osoby monitorujące wyniki na żywo zdały sobie sprawę, że Maduro zostanie pokonany, podjęto decyzję o „ponownym uruchomieniu” systemu. W ciągu dwóch godzin, które zajęło  ponowne uruchomienie systemu,  zmanipulowano wyniki, aby Maduro wyszedł na prowadzenie.

Ten sam scenariusz zastosowano w USA….


https://rumble.com/embed/v8jz8f/?pub=4
..............................................................................................................


Sztab wyborczy Trumpa prosi sądy NV o ogłoszenie Trumpa zwycięzcą lub o niepotwierdzenie głosowania stanu na POTUS

Sztab Trumpa we wtorek ogłosiła nowy pozew w Nevadzie w sprawie maszyny do przetwarzania kart do głosowania i skanowania podpisów Agilis, które były używane w całym stanie. Istnieją również zarzuty, że obserwatorom odmawiano dostępu do oglądania procesu powielania kart do głosowania i wykorzystywania niektórych programów informacyjnych skierowanych do rdzennych Amerykanów, które  skutkowały kupowaniem głosów.

Według sztabu wpłynęło to na co najmniej 40 000 głosów, choć liczba ta może być wyższa.

 Joe Garcia z hrabstwa Clark przyznał się do znanych problemów z systemem tabel głosowania, ale powiedział, że nie można to naprawić poprzez ponowne przeliczenie, jak stwierdzono w pozwie.

„Mimo że urzędnicy wyborczy zostali ostrzeżeni przed tymi niebezpieczeństwami, upierali się przy wdrażaniu planu wyborczego pozbawionego ochrony, która mogłaby zapobiec lub zniechęcić do nadużyć ze strony osób trzecich” - stwierdzono w pozwie. „W konsekwencji oszustwo i nadużycia przyszły wraz z wyborami. Spór  jest naturalnym rezultatem, ponieważ dowody pokażą, że natura i skala oszustwa i nadużyć powoduje, że  wyniki wyborów w Nevadzie są bezprawne”.

Ponieważ ustawodawca w Nevadzie postanowił zmienić wytyczne dotyczące głosowania z powodu pandemii koronawirusa w Wuhan, wyborcom wysyłano pocztą niezamówione karty do głosowania. Według pozwu sztabu Trumpa urzędnicy otrzymali wiele kart do głosowania od tych samych osób, czy to pocztą, przedterminowym głosowaniem, czy też osobiście w dniu wyborów. Zamiast zatrudniać odpowiednich urzędników wyborczych do obsługi procesu weryfikacji podpisów, Hrabstwo Clark polegało na programach do weryfikacji oprogramowania.

Wykop Skomentuj28
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka