To i owo
Przez poznanie do poznania...
31 obserwujących
819 notek
447k odsłon
  680   0

Światowa rewolucja dokonywana przez internet

Światowa rewolucja dokonywana przez internet

Przemawiając przed Republikańskim Komitetem Narodowym w Waszyngtonie w czwartek po południu, adwokat Trumpa Sidney Powell szczegółowo opisała zagraniczną korupcję stojącą za Dominion Voting Systems, tym samym oprogramowaniem używanym podczas wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych w 2020 roku.

 „Nie ma wątpliwości, że został wykorzystany do zmiany wyborów w innych krajach” - powiedziała Powell, wyjaśniając, że system został opracowany na prośbę wenezuelskiego dyktatora Hugo Chaveza, aby pozostł przy władzy.

„Dominion Voting Systems, oprogramowanie technologii Smartmatic i oprogramowanie, które jest dostępne w innych skomputeryzowanych systemach głosowania również w USA, nie tylko Dominion, zostały stworzone w Wenezueli pod kierunkiem Hugo Chaveza, aby nigdy nie przegrał wyborów ... my mam jednego bardzo silnego świadka, który wyjaśnił, jak to wszystko działa. To oświadczenie jest załączone ... jest to oszałamiające, szczegółowe oświadczenie, ponieważ był z Hugo Chavezem, kiedy został poinformowany, jak to działa ”- powiedziała Powell.

Przy programie pracowali ludzie z USA, ChRL i innych państw...

„Widział, jak to działa i gdy tylko zobaczył, że wiele stanów zamyka głosowanie w noc wyborów, wiedział, że to samo dzieje się tutaj”. Podczas wyborów prezydenckich w 2020 roku Powell twierdzi, że systemy Dominion były używane do zamiany głosów z Trumpa na Bidena.

Firma Dominion zaprzeczyła, że tak jest.

"Jedną z jego najbardziej charakterystycznych cech jest możliwość odwracania głosów. Może ustawić i uruchomić algorytm, który prawdopodobnie działał w całym kraju, aby odebrać określony procent głosów prezydentowi Trumpowi i przekazać je prezydentowi Bidenowi" - powiedziała Powell.

- Warto zauważyć teraz, że zarządcy Dominion zniknęli nie można z nimi nawiązać kontaktu?

  Biura firmy rozproszono i ukryto w różne miejsca.

O dziwo biuro Dominion w Toronto było dzielone z jednym z podmiotów Sorosa.

Być może tam była centrala koordynująca fałszowanie wyborów w USA

 Powell wyjaśniła, że zespół prawników Donalda Trumpa nie poddaje się.... Wezwała również do pełnego i dokładnego śledztwa. 
...

Lubię to! Skomentuj68 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka