To i owo
Przez poznanie do poznania...
29 obserwujących
778 notek
411k odsłon
  549   0

Nadchodzi chwila prawdy dla Joe Bidena

Nadchodzi chwila prawdy dla Joe Bidena


https://twitter.com/i/status/1350537555872280576


https://twitter.com/i/status/1350581966194749444


Z każdej strony jest testowany prezydent elekt Joe Biden: lewica w Partii Demokratycznej, Niemcy, Iran, ChRL, Rosja i karawana emigrantów na południowej granicy USA..

W Hondurasie gromadzi się wielka karawana ludzi, aby rozpocząć marsz przez Meksyk do Rio Grande, aby zmusić Bidena do dotrzymania obietnicy otwarcia granic.

Horda imigrantów przedostaje się przez Amerykę Środkową, chcąc dotrzeć do Stanów Zjednoczonych na czas, aby wykorzystać plan Joe Bidena dotyczący amnestii dla milionów nielegalnych imigrantów. Biden planuje wprowadzić ustawę o amnestii w ciągu pierwszych 10 dni urzędowania.

Prezydent Trump położył kres kryzysowi karawan migrantów, wykorzystując groźbę ceł, skutecznie naciskał na rząd meksykański, aby użył swoich sił zbrojnych do blokowania dróg prowadzących na północ i  pozostania emigrantów w Meksyku na czas rozpatrywania ich wniosków o azyl.

 Ale prezydent Trump opuszcza Biały Dom za kilka dni, a jego następca obiecał amnestię milionom nielegalnych cudzoziemców. Migranci, odstraszeni niegdyś polityką Trumpa wierzą, że z nową administracją będą mieli więcej szczęścia.

Lewicowa baza Demokratów wrzuciła prezydenta Joe Bidena na polityczne pole minowe...
....

Lubię to! Skomentuj52 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka