To i owo
Przez poznanie do poznania...
43 obserwujących
1115 notek
738k odsłon
  2154   3

Czy będzie polityczne rozwiązanie dotyczące Ukrainy?

Czy będzie polityczne rozwiązanie dotyczące Ukrainy?

Co jest grane? Ponoć generał Walerij Wasiljewicz Gierasimow przyleciał do Izjumu wyjaśnić sprawę zbrodni w Buczy i aresztować winnych? W Czeczeni takie rzeczy robił.

Jeśli to prawda, pomijam udany atak ukraiński i zmianę spodni przed powrotem do Moskwy…

to konflikt będzie rozwiązany politycznie.image


Może źle odczytaliśmy intencję Gierasimowa? Bo nie sądzę, żeby komuś zależało na przedłużaniu wojny.

Prawdopodobnie Władimir Władimirowicz Putin umiera, jest zaplanowana ostatnia operacja szansy.

Putin podda się operacji onkologicznej, przekaże kontrolę nad Rosją Nikołajowi Patruszewowi, szefowi rosyjskiej Rady Bezpieczeństwa i jednemu z najbliższych i najbardziej zaufanych sojuszników Putina w rządzie. Patruszew przejmie kontrolę podczas operacji i rekonwalescencji Putina, zakładając, że wszystko pójdzie gładko? Operacja się udała….

Jedynym cytowanym źródłem tych wiadomości jest kanał „General SVR” w Telegramie. Rzekomo zarządza nim anonimowy były agent rosyjskiej Służby Wywiadu Zagranicznego, który teraz sprzeciwia się reżimowi Putina znanego pod pseudonimem „Wiktor Michajłowicz”. Moim skromnym zdanie to grupa siłowików i ludzi Gazpromu którym to co robi Putin nie podoba się...

 To konto było w przeszłości źródłem innych kluczowych raportów, które okazały się dokładne, więc to wszystko może być prawdą, ale warto szukać potwierdzenia w innych źródłach.

image

W czwartkowym poście (28 IV) generał SVR powiedział, że Putin i Patruszew odbyli dwugodzinną rozmowę „od serca do serca”. „Wiemy, że Putin zasygnalizował Patruszewowi, że uważa go za praktycznie jedynego zaufanego sojusznika i przyjaciela w rządzie” – twierdził autor. „Ponadto prezydent obiecał, że jeśli jego stan zdrowia się pogorszy, rzeczywista kontrola nad krajem chwilowo przejdzie w ręce Patruszewa”.

 Nikołaj Patruszew jest powszechnie uważany za jeszcze bardziej brutalnego i sadystycznego aktora niż sam Putin, więc raczej nie pojawi się bardziej rozsądny partner negocjacyjny dla Ukrainy. Ale jest też dobra informacja jest łatwiejszym celem.

Operacja z pewnością nie odbędzie się w tym tygodniu. W najbliższy poniedziałek jest parada „Dnia Zwycięstwa” w Rosji i jest to niewyobrażalne w okolicznościach, w których Putin zaryzykowałby przeoczenie tego z powodu komplikacji chirurgicznych. Jeśli są jakieś procedury na bieżąco, nastąpią one najwcześniej w przyszłym tygodniu.

Czy Las Birnam stanie pod murami Kremla?

https://t.me/generalsvr

https://nypost.com/2022/05/02/vladimir-putin-to-undergo-cancer-surgery-transfer-power/
...

Lubię to! Skomentuj62 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka