To i owo
Przez poznanie do poznania...
43 obserwujących
1116 notek
738k odsłon
  448   2

Awersja Rosjan do ryzyka…

Awersja Rosjan do ryzyka…

Politycy od Putina do urzędnika najniższego rangą straszą, że Rosja zajmie cały świat. Ukraina to początek….

Inna sytuacja jest w rosyjskiej armii na trzeźwo dowódcy są powściągliwi w swych ocenach.

Brutalna walką jaką prowadzą na Ukrainie, gdzie mieli być witani chlebem i solą daje im inną ocenę sytuacji. Każdy wyższy dowódca, czy żołnierz który nie zachowuje czujności rewolucyjne ginie…

Wojskowi są przerażeni tym, że operacje specjalną po 9 maja zastąpi oficjalne wypowiedzenie przez Rosję wojny Ukrainie?

image


Zalanie strefy wojny jeszcze większą liczbą mniej wyszkolonych poborowych, na pewno pogorszy złą sytuację rosyjskich dowódców. Z pewnością nie poprawi to morale na linii frontu, ani nie zrobi nic poza dodaniem więcej „mięsa armatniego” do masowych ofiar, które Putin już musi ukrywać.

Dwornikow założył, że wojna na wyczerpanie z dystansu może dać za rok sukces.

Ale politycy, którzy prochu nie wąchali chcą na dziś oderwać Ukrainę od Morza Czarnego, to ich plan minimum.

W armii jest podskórna frustracja.

Jest w tym jeszcze jeden aspekt, który jest dokładnie tym, skąd przyjdą ci poborowi. Sugeruje się, że Putin był w stanie odizolować Rosjan od złych wiadomości, wykorzystując głównie jednostki z odległych krajów. Rodziny moskiewskie pozostały w dużej mierze nietknięte katastrofalną decyzją o rozpoczęciu wojny.

 Masowa mobilizacja, oparta na zmianie misji z „specjalnej operacji wojskowej” na totalną wojnę z Ukraińcami, będzie wymagała udziału rodzin z kluczowych obszarów miejskich Moskwy, Petersburga i innych bardziej elitarnych obszarów.

 Kiedy synowie tych rodzin nagle znikną na zawsze w nieudolnej wojnie… co wtedy?

Kiedy to się skończy? Ukraiński wywiad przewiduje, że Putin trzyma się mocno do jesieni: Rosja może dążyć do zakończenia wojny na Ukrainie w ciągu czterech miesięcy, według Głównego Zarządu Wywiadu Ministerstwa Obrony Kijowa, który powiedział we wtorek, że uważa, że ​​​​wrzesień jest zamierzonym terminem Moskwy.

Chyba, że pojawi się czarny łabędź...

„Wśród wojskowych okupanta są informacje, że … tak zwana „specjalna operacja wojskowa” jest wyznaczona do wrzesień 2022 r.”

Eksperci z USA uważają, że Rosja nie będzie w stanie utrzymać działań wojennych przez kolejne cztery miesiące, nie ze wszystkimi sankcjami gospodarczymi, które zabiją jej zdolność do produkcji materiałów. Jeśli Rosja nie będzie w stanie utrzymać terytorium w Donbasie i wokół niego, Ukraińcy będą je atakować ze skrzydeł, w końcu znajdując pęknięcia w nieudolnych liniach i rozbijają Rosjan.

Kiedy pojawią się pierwsze ofiary z Moskwy i Petersburga na ukraińskim froncie a rodziny zaczną dopytywać się o losy swoich synów, cała doskonała propaganda nie uratuje Putina i jego rządzącej kliki.

Nowi ludzie mogą dojść do władzy, dlatego klika zaczęła działać. Mieć wszystko i stracić wszystko to większa tragedia niż klęska Rosji…....

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka